PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112456}
7,4 4 135
ocen
7,4 10 1 4135
Krwawy tyran Henryk VIII
powrót do forum filmu Krwawy tyran - Henryk VIII

Nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego po tym filmie, a tu patrzę - Sean Bean... I od razu jakoś miło się ogląda ;)

użytkownik usunięty
Lizbethe

no tak, tylko szkoda, że musiał zginąć w tym filmie ;(

ocenił(a) film na 9

o tak..wielka szkoda, że zginął :(:( ale no cóż- w którym filmie on nie ginie...trzeba przyznać, że nasz Sean spisał się bardzo dobrze i ubarwił "Henryka.."

Morgan

We władcy Pierscieni tez zginał i moim zdaniem też najbardziej ubarwił tamten film. W Goldeneye tak samo.:p Bean to swietny aktor do giniecia;D

ocenił(a) film na 10
mindcrasher

W Skarbie narodów nie zginął :) Co do henryka VIII film jest kapitalny. Miłośnikom tego okresu w historii Angli polecam film "Elizabeth" z Cate Blanchett. Równie świetny.

Lizbethe

o tak, Sean jak zwykle rewelacyjny :) Szkoda tylko, ze grał tak krótko... Ale pieknie wyglądał, no i nawet moja mama musiała przyznać, ze bardzo dobrze zagrał :)

A film... w miarę fajny, chocć jak pomyślę o tych czasch... brr.. :) nic tylko głowy ludziom ścinali... ;)

Mirel

Szkoda,ze tak szybko zginol,ale coz...fajnie zagral i Helena Bonham Carter tez swietna:)
co do tamtych czasow,to ja wolalabym zyc wtedy niz dzis...ale jak kto woli;)

risin

ja bym chciał zyc wtedy albo w epoce romantyzmu. Cos czuję że mimo wszystko nasz wiek jest najgorszy a ja jestem niedzisejszy

mindcrasher

O! To jesteś pierwszym chłopakiem który chciałby żyć w epoce romantyzmu. Witaj w klubie :) Dzisiaj wszystko takie puste...

May_morning

Puste jak puste, sęk w tym że gdybym był taki jak inni to by mi specjalnie nie przeszkadzało ale serio czuje że powinienem zyc ze 150 lat temu

mindcrasher

Nie tylko wy ja zawsze miałem wrażenie, że jestem w złej epoce. Chyba każda inna była by lepsza, a już romantyzm to szczyt marzeń :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones