PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6143}

Kryjówka diabła

Hideaway
5,5 1 993
oceny
5,5 10 1 1993
Kryjówka diabła
powrót do forum filmu Kryjówka diabła

4/10

ocenił(a) film na 4

Słabo. "The Dark Half" na podstawie Kinga, wydany 2 lata wcześniej z naprawdę bardzo podobną fabułą i motywami, był jednak trochę lepiej zrealizowany i po prostu ciekawszy.

Gra aktorska jest niezła, w sumie zwykle lubię filmy z Jeffem Goldblumem i tutaj raczej też nie zawiódł, ale jego postać była niestety nieciekawa.

Film jest bardzo niemrawy i akcja powoli posuwa się do przodu - niestety nie nadrabia za bardzo klimatem. Nie jest to najmroczniejszy horror na świecie... brakuje napięcia. Trudno też powiedzieć żeby "The Hideaway" zaskakiwał - przecież od początku wiemy do jakiej konfrontacji będzie musiało dojść w zakończeniu. Ale przynajmniej zostało ono przyzwoicie zrealizowane.

No i co najgorsze, przewidywalna fabuła powoduje, że film nudzi i usypia, a niezbyt wartka akcja nie jest w stanie temu zapobiec. Brakuje werwy, jakiegoś małego szaleństwa, czegoś nieprzewidywalnego w tym filmie...

Moja ocena: 4/10.

ocenił(a) film na 4
Shady_Yo

"przyzwoicie zrealizowane" to GRUUUUBA nadinterpretacja :P

Ja wiem, 1995, czasy Amigi i x386 ale błagam, te efekty nawet mnie bolały, a jestem miłośnikiem staroci ;]

_Master_of_Disaster_

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

Shady_Yo


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones