PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014952}

Kryptonim Banshee

Code Name Banshee
3,6 295
ocen
3,6 10 1 295
Kryptonim Banshee
powrót do forum filmu Kryptonim Banshee

Miła niespodzianka. Powiem szczerze,że widząc tą średnią 3.5 to miałem spore obawy przed seansem,myślałem że to może być jakaś porażka,a tym czasem okazało się to całkiem niezłe kino gatunkowe - jeśli nie będziemy się nastawiać na jakąś super realistyczną sensacyjkę,tylko potraktujemy ten film z lekkim przymrużeniem oka,to czeka nas całkiem niezły seans - ja bawiłem się dobrze.Są w tym filmie emocje,jest tajemnica,jest wyrazisty czarny bohater i jest seksowna Jamie King w głównej roli - laska wymiatała niczym Uma Thurman w "Kill Bill" tylko miecza jej zabrakło - hahahaha.Spokojnie można zobaczyć.

kleju30

Za wprowadzanie innych użytkowników w błąd powinno być usuwanie postu.
Nie chcę znęcać się nad tym kiepskim filmem,który nie różni poziomem się od ostatnich dzieł z B.Willisem(wcale nie zdziwiłbym się, jakby Banderas dostał po nim rolę) więc napiszę tylko o tym, że miałem niezły ubaw, gdy główna bohaterka, czyli ponoć wyszkolony agent nawet nie potrafiła stabilnie trzymać broni, a jej umiejętności w walce były tak katastrofalne ,że nawet ciemne światło w ich trakcie nie potrafiło tego ukryć.
Ta produkcja jest tak na naciągane 6, jak główna bohaterka, czyli chuda szczapa bez piersi jest seksowna :)
Ode mnie mocno naciągana 3...
PS nie mogę jeszcze jednego pominąć - haker, który w moment włamuje się do CIA nie ma żadnego zabezpieczenia w swoim domu :) :) :)

ocenił(a) film na 3
kleju30

@kleju30 za wprowadzanie innych w błąd powinna być sroga chłosta... Też miałem tego gówna nie oglądać, ale zasugerowałem się Twoim postem. Ta ocena na Filmweb i tak jest zawyżona. Dla tego filmu, to max. 3. Nie wiem na jakiej podstawie oceniłe(a)ś na 6, ale to jest żałosne...

ocenił(a) film na 6
dziekan_tek

Hahahahaha - no nie chłostajcie mnie tak - są różne gusta.Ja tam bawiłem się całkiem niezle może dlatego że nie brałem tego filmu tak na poważnie - dla mnie to momentami była jakby taka komedia sensacyjna - napisałem że trzeba przymknąć lekko oko.Może zawyżyłem ocenę ze względu na zaj....stą Jamie King.

kleju30

Ja nigdy nie biorę takich filmów poważnie, ale to było zwykłe dno. Gdzie tu była tajemnica? Znowu tysiące pocisków z pistoletu, rozwalanie masy zbirów przez dwie laski. Gdyby chociaż to było zrobione jakoś sensownie, ale film zwyczajnie nudny.

ocenił(a) film na 3
dziekan_tek

Ocena: 3 już po 6-iu minutach.
Bo: 1) Przy biurku rozmowa drętwa, chociaz zdjęcia jako tako, ale światło słabe
2) w 6:20 walka przy windzie: przeciez tam jest na zmianę Jamie King i INNA OSOBA!
(twarz, luźne włosy).
Ten film to totalna olewka widza :( I niedoróbka. Kto poszedł do kina ten stracił godzinę życia, kas i zdrowie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones