PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395824}

Krzyk 4

Scream 4
5,6 34 207
ocen
5,6 10 1 34207
6,1 16
ocen krytyków
Krzyk 4
powrót do forum filmu Krzyk 4

Serie "krzyk" zawsze omijałem szerokim łukiem. Obejrzałem połowę pierwszej części i...zasnąłem. Film nie wzbudził we mnie żadnych emocji, a do tego wynudził. Stąd nie oglądałem ani 1, ani 2 oraz 3, a 4 jednak obczaiłem i nie była tak źle!

Zdecydowałem się obejrzeć ten film tylko dla aktorek. Dla przepięknej Hayden, która ratowała świat i była "Herosem"; dla Britt - wiedźmy z "Tajemnego kręgu", będącą także "Pod kopułą"; "Słodko kłamiącej" Lucy; Pani detektyw Mars - Kristen; Anne z "X-Menów" i "Czystej Krwi" oraz "Przeznaczoną" kosmicie Aimee.

Sporo tych gwiazdek mam rację? No. Właśnie dla tego uznałem, że warto się przemęczyć i film był całkiem niezły. Nie warto zgłębiać fabuły, bo po samym tytule każdy wie o czym był ten film.

Film nie straszy, a bawi (Jak np. mina i tekst Kiry na komisariacie). Ostatecznie oglądało się znośnie. Oceniam go na dobrą 6. polecam, raz można zobaczyć.

ocenił(a) film na 5
theszymonfilipiak

Serie "Krzyk" zawsze omijałem szerokim łukiem. Obejrzałem połowę pierwszej części i...zasnąłem. Film nie wzbudził we mnie żadnych emocji, a do tego wynudził. Stąd nie oglądałem ani 1, ani 2 oraz 3, a 4 jednak obczaiłem i nie była tak źle!

Zdecydowałem się obejrzeć ten film tylko dla aktorek. Dla przepięknej Hayden, która ratowała świat i była "Herosem"; dla Britt - wiedźmy z "Tajemnego kręgu", będącą także "Pod kopułą"; "Słodko kłamiącej" Lucy; Pani detektyw Mars - Kristen; Anny z "X-Menów" i "Czystej Krwi" oraz "Przeznaczonej" kosmicie Aimee.

Sporo tych gwiazdek mam rację? No. Właśnie dla tego uznałem, że warto się przemęczyć i film był całkiem niezły. Nie warto zgłębiać fabuły, bo po samym tytule każdy wie o czym był ten film.

Film nie straszy, a bawi (Jak np. mina i tekst Kiry na komisariacie). Ostatecznie oglądało się znośnie. Oceniam go na dobrą 6. polecam, raz można zobaczyć.

Sorki za błędy

ocenił(a) film na 6
theszymonfilipiak

film byłby znacznie lepszy, gdyby sobie podarowano końcową przemowę. nie cierpię takich momentów. pomijając fakt, że treść tej przemowy była niezwykle miałka. no ale tak, jak piszesz - na raz może być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones