PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741890}

Krzysiu, gdzie jesteś?

Christopher Robin
7,5 41 463
oceny
7,5 10 1 41463
6,0 16
ocen krytyków
Krzysiu, gdzie jesteś
powrót do forum filmu Krzysiu, gdzie jesteś?

Trzeba zobaczyć

ocenił(a) film na 8

Trochę obciach bo ma się 40 na karku, ale mam to gdzieś IDĘ! Kubuś rządzi!

ocenił(a) film na 7
mondeo117

A co w tym jest obciachowego? Zacznijcie żyć bez przejmowania się tym co ludzie będą mówić. Dopóki nikomu nie robisz krzywdy - nie można mówić o obciachu czy wstydzie.

ocenił(a) film na 7
Myxoske

Kurła grażyna załóż ładniejszą sukienkę do kościoła żeby somsiady widzieli. Krew ich zaleje hi hi. Naprawdę!!!???? Serio chcesz żyć jak tacy Janusze???? Nie interesuj się tym co piszą inni i zacznij cieszyć się życiem. Co to za życie jak cały czas musisz sobie zadawać pytanie: Czy wypada? Kubuś rządzi i to żaden obciach!!!

ocenił(a) film na 7
Dawid_Bochenski

To chyba nie odpowiedź na mój komentarz, ale prawdę piszesz :)

ocenił(a) film na 8
Dawid_Bochenski

Ha ha z tą sukienką kurła dobre! Macie rację, napisałem, że obciach ale niespecjalnie się tym przejmując. Milion razy szedłem na animowane filmy i na pewno fajnie to wyglądało, cała sala dzieciaków i my z żoną same takie dziadki ha ha. Czasem by się to dziecko przydało

ocenił(a) film na 8
mondeo117

Pewnie tak, bo co sobie pomyślą dzieci ze szkoły jak zobaczą pana bibliotekarza po 60-ce na filmie.
Ale się tym nie przejmuję.

ocenił(a) film na 9
kaymann

My 40-letni byliśmy z naszą starą 19-letnią córką tak samo jak na Iniemamocnych 2 . Trochę zawyżamy średnią wieku ale mam to głęboko w poważaniu.

mondeo117

Rewelacja.Zapatrzona byłam w pluszowe postaci i świetnie się bawiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones