PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119020}
7,8 2 276
ocen
7,8 10 1 2276
7,0 5
ocen krytyków
Krzysztof Kieślowski: I'm So So...
powrót do forum filmu Krzysztof Kieślowski: I'm So-So...

Oglądałem niedawno I'm so so i to naprawdę genialny film. Chyba najelpszy dokument o reżyserze, jaki widziałem. Wiele w nim prawdy i autentyzmu. Dlatego koniecznie chciałbym miec go na DVD. Czy ktoś wie, czy ten film wyszedł na DVD? I gdzie go można zakupic?

fidelio

Wyszedł razem z filmem 'Podwójne życie Weroniki'. Na jednej plycie dvd jest film+ dokument I'm so-so.

ocenił(a) film na 8
PBB_2

Cieszę się bardzo, ze wydali ten dokument w takim ładnym wydaniu za dośc niską cenę.

ocenił(a) film na 8
fidelio

Ja nabyłem na DVD właśnie "Podwójne życie Weroniki" z tym dokumentem i zapłaciłem NAPRAWDę bardzo niską cenę. Przydałoby się też wydanie na DVD pozostałych dzieł Kieślowskiego, tych starszych.

ocenił(a) film na 8
Thommy

Obejrzałem i nie żałuję. Dokumentalnych filmów nie widziałem za wiele jak dotąd, ale ten był niezły. Najważniejsze, że pokazał to, jakim Kieślowski był za kamerą jak i poza planem filmowym. To naprawdę skromny facet, który znał swoją wartość, ale nie lubił się nią wywyższać. Takich artystów mi dziś brakuje, niestety.

ocenił(a) film na 8
Thommy

Prawda Thommy. Skromnośc to jedna z podstawowych cech Kieślowskiego.

ocenił(a) film na 10
fidelio

nie wspominając o erudycji i elokwencji ;)

ocenił(a) film na 9
nie_pamietam

i o waleniu prawdy prosto w oczy. bez owijania w bawełnę. naturalność.

ocenił(a) film na 6
Thommy

Seria "Polska Szkoła Dokumentu" Polskich Wydawnictw Audiowizualnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones