PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830612}

Książę w Nowym Jorku 2

Coming 2 America
4,7 10 667
ocen
4,7 10 1 10667
3,5 10
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku 2
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku 2

...ten odnaleziony syn okazał się gejem wychowującym syna z partnerem transseksualistą. Oczywiście obaj panowie są weganami, jeżdżą elektryczną Teslą i należą do Greenpeace oraz walczą z globalnym ociepleniem. ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Chlor_3

daj se siana z tym pseudo prawicowym belkotem, nudne to sie robi.

master_of_vinyl_donuts

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ..żaden prawicowy bełkot. Zniszczyliście kino lewicowcy, gratulacje.

Adam_Swiatowiec

Niestety wiele nowych filmów nie daje się oglądać przez te ideologizmy wciskane na siłę widzowi. Prześladowania LGBT, rasism, seksizm, globalne ocieplenie itd..itp... na siłę upychane w co drugim filmie nawet jeśli to ma się nijak do fabuły.

Chlor_3

Niestety, wiele forów internetowych w PL nie da się przeglądać przez te ideologie wciskane na siłę czytelnikom. Rzekome ukryte przesłania w popkulturze, wątki urojeniowe w każdym scenariuszu, nieustanne poczucie osaczenia przez jakiś nieuchwytnych i pozostających poza strefą naszych wpływów ludzi, to predykat każdego z lamentów, jakimi raczą nas szemrani nieudacznicy. Byłoby miło, gdyby zamiast użalać się nad losem ludzi, który ich nie dotyczy, zaczęli palić w domach drewnem, ,, eko-groszkiem" lub chociaż zamontowali instalację gazową, zamiast śmieciami, a także zaniechali molestowania psychicznego w miejscach publicznych, które podlega zaskarżeniu do Prokuratury.

Yo_

"Muminki się cieszą radością i życiem. Muminki!" jak Cie uwiera dysonans to po co korzystasz w internetu i wychodzisz na powierzchnie? szybciej od napisania tego posta mozesz sobie znalezc aktualna liste odgornie nalozonych na filmy "wymagan" aby sie mogly kwalifikowac do nagrod albo i nawet do samego wyswietlania w kinach czy streamingach. czemu tego nie zrobisz muminku? smialo. coraz wiecej rezyserow ucieka ze swoimi produkcjami do coraz to nowszych platform streamingowych z uwagi na powyzsze restrykcje i brak wolnosci tworczej z gory wiedzac, ze przez to beda miec problemy ze spieciem budzetu i z sama produkcja, ale nie chca cale zycie robic paszy dla lemingow.

kordyt

Ciekawe, mam pełno znajomych muzyków, którzy zajmują się zawodowo czymś innym - jakoś nie narzekają na ciężki los muzyka grającego na weselach i w garażach.

Ja też nie publikuję mojej twórczości w wielu konkursach, ponieważ mi one zwyczajnie nie odpowiadają - ograniczenie lub wręcz pozbawienie praw autorskich, zbyt liniowe ograniczenia, itd. Czy z tego powodu wszczynam wendettę w Sieci? - Nie.

Internet jest dla każdego, nie dysponuj cudzą wolnością. Rozporządzaj własną, którą trwonisz na desperację i pieniactwo. Pochwal się swoją twórczością - chętnie posłucham/ obejrzę/ ( ...) .
Nie musisz dla mnie przejść restrykcji konkursowych powszechnych w wielkich studiach filmowych - wystarczy, że czegokolwiek dokonasz.

master_of_vinyl_donuts

Może zapomniałeś ale żyjemy w demokracji i mogę pisać co ci mi się tylko podoba. Tobie radzę lekko wyluzować, bo mój komentarz był utrzymany w ironicznym tonie a ty tak nie spinaj pośladków bo to nie sejm.

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Chyba chciałeś napisać "demonkracji". hehe

dzenero

:-)))))

ocenił(a) film na 1
master_of_vinyl_donuts

Pseudo to jestes ty:-)))))

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

Co za bełkot

tomashec_2

A ktoś ci kazał czytać ???

Chlor_3

A skąd miał wiedzieć, że to bełkot póki nie przeczytał? Upośledzone rozumowanie przyczynowo - skutkowe?

Chlor_3

A ktoś ci kazał oglądać ten film?

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

nie jest tak tutaj

ocenił(a) film na 1
Chlor_3

Brawo!!:-)

Chlor_3

A nie zauważyłeś, że to było naśmiewanie się z poprawności politycznej? Ale nie w prostacki sposób.

Chlor_3

Odnaleziony syn okazał się Januszem chodzącym w skarpetach do sandałów z torbą biedronki, z żony zrobił kurę domową która tylko sprząta i gotuje , jeżdżą zdezelowanym pasatem w dislu , w Niedzielę obowiązkowo do kościółka do księdza z pokusami , modlitwa o to by sąsiadowi samochód ukradli, śmieci wyrzucają do lasu , palą starymi oponami zimą w piecu , globalne ocieplenie nie istnieje , pies w budzie na smyczy , synek w dzień rzuca kamieniami w tęczowych a w nocy ucieka balkonem z gejowskiej imprezy.W sobotę chlanie za 500 plus i bicie żony. Na ścianie oczywiście portret Wojtyły , Rydzyka i Kaczyńskiego. Prawacka poprawność

malowany

Odnaleziony syn okazał się wojującym lewicowcem, członkiem Antify i maniakiem strajku kobiet. Pochodzi z wioski Pierdziszewo Dolne na Kujawach ale przed przyjaciółmi udaje że urodził się we Wrocławiu w rodzinie profesorów mimo że jego rodzice byli rolnikami. Mieszka na strzeżonym osiedlu wśród lemingów i cały czas martwi się że ktoś może poznać prawdę o jego pochodzeniu. Mieszka w 30 metrowej klitce na 15 pietrze, którą szumnie nazywa apartamentem w kredycie na 40 lat. Jeździ Teslą w kredycie na 10 lat i pracuje jako korposzczurek na najniższym szczeblu ale zanjomym mówi że jest Welth Menagment Private Banking bo to brzmi światowo. Ćwiczy jogę i wpierdziela kiełki, pije sojową latte w Starbucks a wszystko fotografuje na Instagrama, Snapchata i Facebooka swoim iPhonem Apple kupionym na 280 rat. Jego partner jest narkomanem i pracuje w charakterze żigolaka. Obaj byli w młodości molestowani przez wujów homoseksualistów ale nie mogą tego przyznać więc całą energię wkładają w tropienie pedofilii. Finansowo jest krucho, nie mają już z czego spłacać rat za wystawne życie więc wpadają na pomysł aby założyć jakaś lipną lewicową fundację, która pod przykrywką pomocy ofiarom pedofilii pozwoli troszkę podreperować budżet. W domu często brakuje pieniędzy zatem nasz bohater okłada swego ukochanego czym popadnie wyładowując w ten sposób swoje frustracje. Mają ukochanego psa Labradora, ale kiedy już zaczyna brakować kasy na karmę dla niego postanawiają go wywieść do lasu i przywiązać do drzewa a sąsiadom mówią, że uciekł podczas spaceru. W weekendy piją i walą koks w modnych klubach gejowskich a potem uprawiają seks z kim popadnie w anonimowych dark roomach. Na ścianie ich apartamentu oczywiście wisi portret Biedronia, Lempert, oraz Trzaskowskiego.

Chlor_3

Dobre Chlor, podrzuć to teraz Vedze i będzie kolejny "hit lata" ;) Brawo za poczucie humoru i pozdro. W sumie "malowany" też nam zaproponował swoją wizję, ale takich filmów już trochę było.

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

to prawaki wywożą psy do lasu ;)

ocenił(a) film na 3
Chlor_3

W punkt !!!

Chlor_3

:)))

Chlor_3

Pięknie żeś rozwalił ograniczone umysłowo lewactwo! Pozdrawiam

Chlor_3

ha ha, zostales autoosmieszony w tym watku, ops cie zaoral, co za wstyd, po calosci

malowany

rozwaliles koles prawakoidalne urojenia, ha ha, zaorales po calosci prawicową obłudę i urojenia przede wszystkim.

ocenił(a) film na 6
Chlor_3

Poprawność polityczna?

Nie w salonie fryzjerskim!
Fryzjerzy wciąż dają radę!

"Każdy dziś może być nazistą!"
:-)
"Dziś biały nie może pobić czarnego nawet na ringu, bo zaraz będą zamieszki"
:-)

Chlor_3

Zapomniałeś o Amnesty International. Twój wpis jest też mało tolerancyjny dla innych 53 płci (o ile dobrze liczę).

ocenił(a) film na 6
Chlor_3

Jak Ja Ciebie Panie rozumiem. Ostatnio pod jakimś horrorem Netflix a rozpocząłem temat że już mam dość tej politycznej poprawności że w każdym filmie musi być gej trans itd. gownoburzurza rozpętała sie w moment. Nie dość że same lewactwo najwięcej miało do powiedzenia to od razu zarzuty w moją stronę. Najlepsze że najwięcej mają do powiedzenia w internetach i na obstawionych manifestacjach. Dyskusja nie ma sensu z wasatymi feministkami i obojętnymi płciowo rurkowcami z gołymi kostkami. Pozdro

ocenił(a) film na 2
andrzejzeber

W punkt. Jestem tolerancyjna, ale wpychanie do każdej produkcji do obrzydliwosci poprawności politycznej psuje odbiór. W starszych filmach/serialach też są tematy orientacji, rasizmu, trans itd ale gdy pasuje to do fabuły, do treści obrazu, ogląda się wówczas bardzo naturalnie,tak po prostu zwyczajnie. A teraz jest przepych.

Chlor_3

Nie miałbym z tego powodu bólu dupy gdyby tak się stało, a nawet chciałbym żeby tak było dla samego wycia prawactwa

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

O czym Ty kurna gadasz?! Wszyscy w tym filmie są hetero, albo nie jest określona ich orientacja. Nikt tu jawnie nie jest homo.. Więc skąd tak durny komentarz?

pio73

To był sarkazm na temat współczesnego kina przesiąkniętego poprawnością polityczną, o ile nie zauważyłeś.

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Myślałem, że po prostu komentarz napisany był przed premierą filmu i w sposób humorystyczny odniosłem się do tego, iż wcale tak nie jest jakobym traktował główny wpis komentujący film po jego obejrzeniu (mając cały czas w głowie, że wpis napisany był przed obejrzeniem).

Chlor_3

Wiem o czym mówisz. Nie raz się to czuje i tak zepsuli np. "Sex w wielkim mieście", który już miał wiele wad i irytujących finezji wokół zachowań chwilami niemalże wynaturzonych i w normalnym życiu toksycznych, aż tu zrobili "I tak po prostu", gdzie jest propaganda za propagandą i wszystko, o czym wspominasz, zostało tam wklejone zupełnie na siłę, widać, że to kontynuacja typowo w celach propagandowych. I tu jest nieco podobnie. Ten gniot nie umywa się do pierwszej części, która była po prostu cudowna.

Chlor_3

Bym zapomniała. Prócz tego, że też widzę to, co ty i tego, co napisałam powyżej, jeszcze jeden szczegół. Jak to jest, że gdyby zrobić taki film o kobiecie, która została odurzona i powiedzmy szczerze, zgwałcona przez jakiegoś obcego gościa, który ją odurzył nie pytając o zgodę na seks wziąć się do dzieła, to czy czasem nie byłby to thriller albo dramat? A tu zrobili z tego komedie. Trochę to niesmaczne jak dla mnie.

Chlor_3

Za każdym razem kiedy widzę taką kolejną wiecznie ucieśnioną peasde która kwiczy i płacze na widok czegokolwiek nieheteronormatywnego, zastanawiam się jak ciężkie musi być wasze życie

Enterraz

Zawsze kiedy widzę taką kolejną poparaną peasde , której można wmówić że babka z przyszytą parową to chłop to zastanawiam się jak ciężkie musi być życie takiego pomyleńca któremu taki Biedroń może wmówić wszystko.

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Ja nie wiem ludzie czy wy w ogóle oglądaliście ten film bo nie ma w nim nic wciśniętego jest bardzo przyjemny. Nie ma tam zwyrolstwa są tylko żarty w stylu Eddie Murfy a to mi pasuje.

ChubakaCieLubi

Ja to napisałem wtedy żartobliwie, żeby wyśmiać poprawność polityczną w nowych filmach ogólnie, ale zaraz zleciało się lewactwo wszelakiej maści i zaczęło tutaj prawić swoje mądrości.

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Ja sam byłem mile zaskoczony że nic nie wciśnięto bo to naprawdę miła odmiana. Być może dlatego tego nie zrobiono bo lewactwo bało się postawić czarnym a u nich wcale się na takie rzeczy mile nie patrzy. Film spełnił wszystkie założenia i Eddie świetnie się odwołał do swoich poprzednich filmów widać było tutaj kawał dobrej roboty uśmiałem się też z kreacji Izziego granego przez Wesleya Snipsa naprawdę świetny casting.

ChubakaCieLubi

To fajnie że w końcu jakaś fajna rozrywkowa komedia w starym stylu a nie ten poprawny politycznie szajs z homo, trans, bi i les. Edka zawsze się miło oglądało więc fajnie że amerykańskie Biedronie nie maczały w tym palców. :-)

ocenił(a) film na 7
Chlor_3

Nie to co Akademia Pana Kleksa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones