PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458789}

Księżna

The Duchess
7,4 88 426
ocen
7,4 10 1 88426
6,4 16
ocen krytyków
Księżna
powrót do forum filmu Księżna

Podobne filmy.

ocenił(a) film na 9

Hej :)) Mam do Was prośbę. Jakie znacie podobne filmu do tych: "Księżna", "Kochanek królowej",
"Anna Karenina", "Kochanice króla". Czyli takie, w których akcja rozgrywa się kilkaset lat temu, i
opowiada o tym, jak królowie mają kochanki, albo księżniczki kochanków. Szczególnie z tych
podobał mi się "Księżna", więc coś w tym stylu poproszę.

ocenił(a) film na 10
angelika11455

Dołączam się do prośby. :)

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Nie do końca może to o co Ci chodziło, ale w podobnym guście, polecam "Duma i i uprzedzenie" tam również gra Kiera oraz "Jaśniejsza od gwiazd" (bright star).
Film "kobieta w ukryciu" (The Invisible Woman) opowiada o młodej kochance pisarze, mam zamiar go oglądnąć :)
Ewentualnie "uwodziciel" i "Zakochana Jane". Przeglądnij te filmy na filmwebie może coś Ci podejdzie xd

Kochanek królowej też mam zamiar zobaczyć, dobry był wdg Ciebie? Mam nadzieje, że pomogłam, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Ladymovies

Kochanek Królowej był rewelacyjny :))
Dzięki za nazwy filmów <3

angelika11455

"Kleopatra" z Leonorą Varelą,
cykl filmów o Angelice: "Markiza Angelika", ''Piękna Angelika", "Angelika i król", "Angelika wśród piratów", "Angelika i sułtan",
"Król Artur" 2004
"Tristan i Izolda" 2006
"Maria Antonina" 2006
"Katarzyna Wielka" '95
"Afera naszyjnikowa" 2001
"Anna Karenina" 2012
"Krwawy tyran - Henryk VIII" 2003
"Niebezpieczne związki" '88
"Rycerz króla Artura" '95
"Królewska faworyta" 1990
"Zatrute pióro" 2000
"Młoda Victoria" 2009
"Lady Jane" '86
"Krwawa Hrabina 2009
"Hrabina Cosel" '68
"Książę Persji" - może ta pozycja niekoniecznie pasuje do Twoich poszukiwań, ale polecam z czystym sumieniem :)



ocenił(a) film na 9
AgathaEva

Dzięki wielkie :*** ;))))

ocenił(a) film na 9
angelika11455

Ostatnio natknęłam się na tę stronę: http://film.gazeta.pl/nowy_film/1,134866,6140073,Ksiezna_i_inne_szlachetnie_ubra ne.html może znajdziez tam jeszcze jakiś film dla siebie. :-)

ocenił(a) film na 10
angelika11455

Ja oprócz polecenia wyżej wymienionych filmów, chce zaproponować seriale:
- Dynastia Tudorów - powinnaś obejrzeć, jeżeli podobały Ci się "Kochanice króla" ;)
- Camelot ;
- Rodzina Borgiów;
- Wikingowie;
- Spartakus;
- Downton Abbey - już mniej ;)

angelika11455

Ten chyba jeszcze nie był wymieniony - "Królowa Margot". Księżniczka ma kochanka, król ma kochankę, inni książęta też nie próżnują w różnych kofiguracjach. Wszystko w środku krwawych historycznych wydarzeń. Dramatyczne i przejmujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones