PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560009}

Księżniczka Kaguya

Kaguyahime no monogatari
7,8 9 475
ocen
7,8 10 1 9475
8,2 5
ocen krytyków
Księżniczka Kaguya
powrót do forum filmu Księżniczka Kaguya

napisy

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś jakimś trafem znalazł napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 9
kisiel122

mozna znalezc film z napisami angielskimi. czy to nie wystarczy?

ellone

tylko jeśli ktoś dostatecznie zna angielski ;)

ocenił(a) film na 8
kisiel122

Jest dostępna wersja z dubbingiem angielskim. Mówią bardzo ładnie i przejrzyście ale jakieś podstawy mieć trzeba ;]

Eskarin

jak można oglądać anime z angielskim dubbingiem -_O

ocenił(a) film na 8
Mihau2D

Jak znasz japoński to proszę bardzo, jak nie ma polskich/angielskich napisaów i niestety nie zna się japońskiego to chyba anglojęzyczny dubbing jest całkiem rozsądnym rozwiązaniem?

Eskarin

w takiej sytuacji czekam na napisy. nie toleruję angielskiego dubbingu w anime, nie przyjmuje tego mój organizm. strasznie mnie to irytuje. wszyscy mają tak nienaturalnie zafascynowane głosy.

ocenił(a) film na 8
Mihau2D

Zgadzam się z Tobą, jednak chęć zobaczenia tego przed przed rozdaniem Oscarów była silniejsza. W każdym razie lepszy taki dubbing niż polski do filmów fabularnych dla młodzieży ...

Mihau2D

Jeżeli nie zna się japońskiego, a napisy nie zostały jeszcze stworzone to najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest cierpliwość. Angielski dubbing psuje nastrój i nie jesteśmy w stanie patrzeć na anime w taki sposób, w jaki japońscy seiyuu chcieliby abyśmy patrzyli. To właśnie oni kreują charakter postaci, a dubbingujący Anglicy/Amerykanie jedynie nieudolnie się na nich wzorują. Wydaje mi się, że lepiej jest poczekać na napisy i delektować się anime w wersji oryginalnej.

ocenił(a) film na 9
kisiel122

Polskie napisy już dawno zostały zrobione, ale tłumacz obraził się na internet i nie udostępni ich, aż zmieni zdanie.

hexen2k7

Skąd to niby wiesz?

ocenił(a) film na 9
Unimportant

Śledziłem postępy tłumaczenia Kaguyi na animesub.info. Napisy zostały "wydane" gdzieś na początku stycznia. Ale, że autor wkurzył się na shinden.pl, nie będzie już udostępniał swoich napisów online.

hexen2k7

O co się niby wkurzył? To niech gdzie indziej udostępni, a nie tam.

ocenił(a) film na 6
Unimportant

No właśnie nie za bardzo. Bo gdzie by nie udostępnił, to zapewne i tak trafi na online. :)

ocenił(a) film na 7
Knuckles

jakby cos sie zmienilo w kwestii napisów PL niechze ktos sie zlituje i podrzuci cynk

rozmartyn

Anime zostało przetłumaczone i w najbliższych dniach, film powinien się pojawić na stronie anime-odcinki. pl

użytkownik usunięty
Unimportant

Anime jest już dostępne z wgranymi polskimi napisami na stronie cho-mikuj (bez spacji)

kisiel122

Przecież jest z lektorem

ocenił(a) film na 8
oxygen78

prawdziwy fan anime uznaje za profanacje oglądanie z lektorem

ocenił(a) film na 5
Mala1988

Prawdziwy fan anime uczy się japońskiego i ogląda w oryginale. Ale to też jest profanacja, więc rodzi się Japończykiem żeby nie profanować anime swoimi europejskimi rysami twarzy ;)

ocenił(a) film na 7
2222

Teraz dostępny na netflixie. Z różnymi napisami kto co chcę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones