PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375719}

Księżniczka i Żaba

The Princess and the Frog
7,1 60 933
oceny
7,1 10 1 60933
6,6 14
ocen krytyków
Księżniczka i Żaba
powrót do forum filmu Księżniczka i Żaba

Nie lubię ani Tiary ani księcia; choć oczywiście są mili i tak dalej, bla bla bla. Przy całym swoim zdrowym rozsądku Tiara pozostaje jednakże w moich oczach typowym wytworem Disneya.
Muszę przyznać, że jeślibym miała oglądnąć to ponownie, to tylko ze względu na żywiołową, charakterną Chatlottę i romantycznego Raya - to najfajniejszy robak na świecie! Ma bardziej 'poukładany' system wartości niż główni bohaterowie! O.o
[spoiler] Gdyby oni pozostali żabami do końca swego życia, to prędzej czy później byliby zmuszeni zjeść kogoś ze szlachetnej rodziny Raya... Błe! To prawie jak kanibalizm! O.o[/spoiler]

mistrz_wielki_pryszcz

ona ma na imię Tiana a nie Tiara i nie zgadzam się

ocenił(a) film na 3
mistrz_wielki_pryszcz

Z większością rzeczy się zgadzam. I może ciekawiej byłoby jakby zostali tymi wychudziałymi żabami do końca... :-)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Gamera

Ten księciunio był beznadziejny! :O
No i minus za tyle śpiewanek. Chociaż Charlotta, niczego sobie panna, bardzo żywiołowa :)

ocenił(a) film na 8
Norchy

Co do księcia - zgadzam sie :P

Charlotta jest rozpuszczona, denerwująca, infantylna i ma adhd. Bardzo przypomina Dee Dee z Dextera i nie jest to komplement. Gdyby nie jej dobre, miękkie serduszko, które wychodzi o pólnocy, to byłaby najsłabszą postacią w filmie.

Piosenki i ich ilość nie powinny być minusem ,w momencie, gdy jest się fanem starych disneyowych animacji - większość można uznac za musicale ;)

ocenił(a) film na 8
Norchy

Jak dla mnie to piosenki są wielkim atutem bajki.

ocenił(a) film na 7
mistrz_wielki_pryszcz

też za nimi nie przepadam..

Akurat Książę, najbardziej mnie denerwował. Nie wiem, czemu ale jako żaby bardziej ich lubiłam ;)

ocenił(a) film na 8
mistrz_wielki_pryszcz

Mnie też denerwowali potwornie w polskim dubbingu! (w ang zresztą też)

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones