PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375719}

Księżniczka i Żaba

The Princess and the Frog
7,1 60 893
oceny
7,1 10 1 60893
6,6 14
ocen krytyków
Księżniczka i Żaba
powrót do forum filmu Księżniczka i Żaba

Myślałam, że Disney powrócił do czegoś dobrego, ale myliłam się. Podczas oglądania
wieje nudą, bajka w ogóle nie ma klimatu. Zmarnowany pomysł.

ocenił(a) film na 4
rusofil

Najsłabszy rysunkowy twór Disneya. Jak widać i cię w kierunku Hanny Montany i innych słodziuśkich produktów dla mas.

kamilxmas8

Bajka ma unikatowy wręcz klimat Nowego Orleanu, kto nie czuje, niech żałuje, bo nie wie co traci:)

ocenił(a) film na 10
rusofil

A jeśli można wiedzieć co ci się nie podoba w tym filmie?

ocenił(a) film na 4
Psychodrama

Płaskość, brak klimatu towarzyszącego starszym animacjom Disneya. Oglądając to, czuje się, że brak temu polotu, atmosfery, że to nieudana próba powrotu do pieknych czasów, kiedy to produkowano coś wspaniałego.

ocenił(a) film na 8
rusofil

A oglądałaś z dubbingiem polskim czy po angielsku? Bo dubbing kiepski, zwłaszcza Tiana i Naveen mnie potwornie irytowali, tylko Lottie dobra. A po angielsku da się to oglądać według mnie:)

ocenił(a) film na 4
Princess_Daisy

Nie, zwykle oglądam bajki z polskim dubem, bo w większości przypadków to oryginał jest kiepski, płaski i do niczego. Zresztą, nawet to, że głosy mogą być lepsze po angielsku, nie zmienia faktu, że już tej bajki nie tknę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones