PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227977}

Księżniczka i cesarz

Jodhaa Akbar
7,7 4 317
ocen
7,7 10 1 4317
Księżniczka i cesarz
powrót do forum filmu Księżniczka i cesarz

bajkowy

ocenił(a) film na 10

ogladając czułam sie jakbym wróciła do czasów dzieciństwa i oglądała piękną baśń o miłości :) nie mam nic do zarzucenia, historyczne filmy bollywood to najlepsze co może sie trafic ;)

ocenił(a) film na 3
neela96

Durny. Akbar poszedł na bazar i dowiedział się, że ludzie mają obciążenia finansowe. Postanowił więc im je zlikwidować za co go wychwalili. Masakra, kto takie głupoty wymyśla?

Piotrek4

?? Dury ponieważ? - Wybacz ale nie widzę w tym niczego nadzwyczaj durnego, zważywszy że mamy do czynienia z baśnią idąc tym tokiem każda baśń jest durna bo ukazuje dobre wzorce.

neela96

Chociaż film mnie nie wciągnął to lubię podobne historie z Indii - Po obejrzeniu Padmaavat 2018 dwóch części Bahubali i Bajirao Mastani 2015, oraz Zbiry Hindostanu 2018 możesz polecić mi coś z Indii w tym klimacie :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

oglądałam wszystkie co wymieniles :D Bajirao Mastani to moj ulubiony zdecydowanie :) hmm jeszcze jakies histtoryczne? na pewno Mohenjo daro z Hrithikiem :D Aśoka z Shahrukh Khanem :)
a jesli chodzi ogolnie o bollywood to gorąco polecam film Veer Zaara i Devdas :) najpiekniejsze filmy jakie chyba widzialam, z piekną historią i przeslaniem :)

neela96

Bajirao oglądałem jednak uważam całość wypada raczej słabo :) - Ale tak bardziej w klimacie historycznym albo przygodowym, niż typowo Bollywood :) - Jednak zauważyłem że w tych historyczno, czy przygodowym ograniczają tańce i śpiewy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones