PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697470}

Księga dżungli

The Jungle Book
7,0 52 317
ocen
7,0 10 1 52317
6,9 19
ocen krytyków
Księga dżungli
powrót do forum filmu Księga dżungli

Mam nadzieje ze bedzie dla dzeciakow tym czym dla nas byl Park Jurajski. Sporo sie napracowalismy przy tym filmie wiec trzymam kciuki za caloksztalt :-)

qb_q

Napracowali *

ocenił(a) film na 8
dagon1911

Może pracuje w MPC London :-)

ocenił(a) film na 7
Rahabiel

A może to tylko 1 kwietnia...

ocenił(a) film na 8
albatron

Nie pomyślałem o tym. Jeżeli tak to dobry żart. Szacunek :-)

Rahabiel

Tak MPC Lon Ponad rok mialem przyjemnosc pracowac nad tym projektem.

ocenił(a) film na 8
qb_q

Interesuję się efektami specjalnymi tak że to było moje pierwsze skojarzenie :-)

dagon1911

Napracowali-SMY :-)

qb_q

Pracujesz w DAS ?

ocenił(a) film na 7
qb_q

Wizualnie film jest dopracowany świetnie. Animacja zwierząt robi wrażenie.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Nie do końca, o ile całe otoczenie to faktycznie majstersztyk, tak do pewnych postaci zwierząt można mieć pewne zastrzeżenia, głównym problemem był cień tygrysa....

ocenił(a) film na 7
UpadIy_Widz

Przy drugim seansie będę musiał zwrócić uwagę na ten cień.

qb_q

" Parku jurajskiego " nic nie pobije . Ogląda sie go po ponad dwudziestu latach a efekty nadal robią wrażenie . Zachwycają sie wszyscy " Avatarem " a taki " Park jurajski " zepchnęli na margines jesli chodzi o ocenę . No ale swoje zarobił . Miał ktoś z was tak że jak oglądał ten film zaraz po premierze a do tego był dzieckiem jak ja to miał wrażenie jeszcze na pare lat do przodu że te dinozaury są i faktycznie żyją na tej wyspie ?

maciekb80

Ja byłem już dorosły, gdy film wchodził do kin, a "Park..." rzucił mną o ziemię. Drugi i ostatni raz byłem w kinie wielokrotnie na tym samym filmie (wcześniej "Gwiezdne..." - stara trylogia, do tego wieku temu).

ocenił(a) film na 6
maciekb80

98% filmow Spielberga jest tak dopracowana, że pomimo upływu lat nie widać efektów specjalnych. I dlatego goscia szanuje

maciekb80

Kto się zachwyca Awatarem? Większość osób (które ja znam) zdaje sobie sprawę że to przereklamowana papka ;)

mmaakkss

u mnie to samo , tym bardziej dziwi mnie ocena na filmweb

ocenił(a) film na 7
mmaakkss

Ja się zachwycam.

Woooo

Ja również. Fabuła jak fabuła, aktorzy jak aktorzy, większości z tego już nie pamiętam, tylko ogólny zarys, ale efekty są po prostu powalające. Wciąż pamiętam i będę pamiętać chyba na zawsze. JEST się czym zachwycać, moim skromnym zdaniem.

ocenił(a) film na 8
qb_q

A coście tam robili, że się tak kulturalnie zapytam?

SztywnyPatyk

w tej dyskusji odp. na twoje pytanie już padło

SztywnyPatyk

The Jungle Book Vfx - na Youtube

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
qb_q

Dziękuje i pozdrawiam ;))

qb_q

Dlaczego Bagheera to samiec w tym filmie. Wg Kiplinga to chyba samica była. Może się mylę?

remak

Kaa to był samiec a w filmie mamy żeński głos więc co za różnica. Chociaż w książce odgrywał zupełnie inną rolę niż w filmie gdzie jest jedynie kolejnym predatorem czyhającym na życie chłopca.
Tak właściwie to książka prawie zupełnie różni się od filmu tego czy animowanego.

qb_q

A co wy myślicie, że Polacy nie pracują przy filmach zagranicznych? a jak pracują to nie mają internetu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones