PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131399}

Księga miłości

Book of Love
5,5 646
ocen
5,5 10 1 646
Księga miłości
powrót do forum filmu Księga miłości

nie chodzi o to uczucie bo to raczej tylko poządanie niz miłosc ,ale jak oni w tym filmie sie wszyscy zachowuja.Gowniarz bzyka zonke nauczyciela a ten w nagrode zabiera go na wakacje ,w ogole pomysł o tej ich całej przyjazni-15latek chyba nie powinien byc dobrym kompanem do picia winka i chodzenia na imprezki A ta baba to pedofil,ja rozumiem miłosc w roznym wieku no ale to to juz pedofilstwem zajezdza jak nic.Kto to ma tak nasrane w głowie,zeby głupoty wymyslac na film.
I co tu ma byc pieknego w tym filmie ,nawet przystojniak Simon wyglada tragicznie.

użytkownik usunięty
kasia2311

film jest raczej bardziej fikcyjny niż rzeczywisty ponieważ to mało prawdopodobne by jakiś 15latek zakochał sie w mężatce i jeszcze zdradzany mąż wziął go na wakacje (nie wiadomo po co) który chłopak tak młody zainteresował by się starą babą i nawiązywał z nią romans tylko po to by mieć później kłopoty? dla mnie to bzdury teraz nawet facet po 30 chce młodą laske !!!!!!! a 15latkowie jedynie mogą robić sobie jaja i naśmiewać z takich kobiet jeśli te są takie głupie i wierzą że takim małolatą się podobają

p.s. simon nie wyglądal na wcale pietnascie lat :/

użytkownik usunięty

popieram, bezsens totalny:/

ocenił(a) film na 7

Ludzie, co wy wiecie o życiu? :)))

irmak

Tak to jest jak dzieciory biorą się za filmy dla dorosłych. :)

Simon w tym filmie nie miał 15 lat:P
ktoś nie uwarznie patrzał.
trzba przyznać film dziwny -ja patrzyłam na niego tylko z powodu Simona:D

Śmieszny był kolega, 30 lat to niby stara kobieta? Kobiety po 30 są jeszcze piękniejsze, jest mnóstwo pięknych kobiet po 40, a różnica np. 10 lat dla mnie to żadna różnica np. Gdy dziewczyna ma 30 lat, a facet 20 i odwrotnie.

ocenił(a) film na 6
kasia2311

Nie zrozumieliście filmu. Wyjazd do Disneylendu nie był wakacjami, tylko karą dla Elażne, która samolubnie, kierowana wyrzutami sumienia, powiedziała Davidowi o całym zajściu. Chciała, żeby David na nią nakrzyczał, a może nawet uderzył, a on, jak gdyby nigdy nic spełnił daną obietnicę, pomimo, iż zupełnie zrozumiałe byłoby gdyby ją złamał.

mnulka

W dodatku potem David rzucił się na tego chłopaka :) Więc połowa komentarzy tutaj jest trochę śmieszna:)

ocenił(a) film na 6
Pawlovsky

Przyznam, ze wstydem, że totalnie nie pamiętam tego filmu. Przeczytanie swojego komentarza oraz opisu filmu niewiele pomogło;)

ocenił(a) film na 3
kasia2311

i ja się przyłączam z pytaniem po kiego wała takie gnioty produkują ??? żeby promować zboczenia i dewiacje ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones