PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9656}

Ktoś mnie obserwuje

Someone's Watching Me!
6,3 389
ocen
6,3 10 1 389

Ktoś mnie obserwuje
powrót do forum filmu Ktoś mnie obserwuje

Telewizyjny film Carpentera, w którym twórca "Halloween" wyraźnie nawiązuje do dorobku mistrza suspensu. Na ekranie Lauren Hutton ("American Gigolo") i Adrienne Barbeau ("The Fog"). Rzecz porządnie zrealizowana, z przyzwoitą dawką napięcia, ale ponad średni poziom się nie wznosi. Zdecydowanie można było popracować nad bardziej klaustrofobicznym klimatem i przynajmniej w kilku momentach mocniej docisnąć "pedał gazu". Jest tu sporo ciekawie pomyślanych scen, ale brakuje wyrazistych kulminacji (no, może z wyjątkiem finałowej konfrontacji, która jest całkiem efektowna). Druga połowa filmu jest też zdecydowanie za mocno rozciągnięta w czasie. Ćwiczenie zaliczone, ale to przede wszystkim taka ciekawostka dla miłośników twórczości Carpentera, powiedzmy: dodatek do właściwej filmografii.

ocenił(a) film na 5
Caligula

podpisuje sie w stu procentach, atmosfera kiedy jest to jest ale kiedy potrzeba brakuje tego napiecia + nic specjalnego sie nie dzieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones