PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823876}

Ktoś wyjątkowy

Someone Great
5,3 10 918
ocen
5,3 10 1 10918
4,5 4
oceny krytyków
Ktoś wyjątkowy
powrót do forum filmu Ktoś wyjątkowy

Doceńcie

ocenił(a) film na 5

Naprawdę nie rozumiem tych niskich ocen. Kiedy zaczyna się oglądać filmy tego typu, nie podchodzi się do nich z myślą "czy dorówna Lśnieniu?". To jest film z kategorii "cały ten tydzień przepłakałam w łazience i wymiotowałam ze stresu, więc jedyne czego pragnę to trochę czillu". Kiedy z takim podejściem zmierzymy się z tym filmu, będzie można go choć trochę docenić. Chociażby dlatego, że główna bohaterka wykazuje cudowną postawę jaką jest wybrałam siebie. Ta komedia nie pokazuje, że bez faceta jesteś kupą gówna bez wartości, ona ukazuje możliwość wybrania siebie i podążania za swoimi pragnieniami. W obecnej sytuacji filmy, które promują tę postawę są naprawdę ważne. Nastolatki muszą przestać wierzyć, że dopełnić je może tylko związek. One samo są całością i niech wiedzą, że same potrafią wszystko. Dlatego przed obejrzeniem tego filmu, pozbądź się lub przynajmniej spróbuj pozbycia się ignorancji i arogancji, i doceń. Najzwyczajniej doceń

ocenił(a) film na 6
bezdomnosc

Dokładnie, film nie jest arcydziełem kinematografii, ale można sobie usiąść z lampką wina i się trochę odmóżdżyć.

nosobczakk

Kompletne nudy. Jasne, można obejrzeć lekki film dla relaksu, ale na tym czymś można było tylko zasnąć.

ocenił(a) film na 1
bezdomnosc

No rzeczywiście - wspaniały wzór dla nastolatek Panny ćpają, chleją i puszczają się z kim popadnie. Nic więcej się w tym filmie nie dzieje ️

ocenił(a) film na 5
akulesza0

Wszystko zawarłam w swojej wypowiedzi czytanie ze zrozumieniem Wystarczy spojrzeć szerzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones