PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174458}
2,7 139
ocen
2,7 10 1 139
Kto sie boi Czarnego Luda cz. II
powrót do forum filmu Kto sie boi Czarnego Luda? cz. II

Zastanawia mnie kto golosowal i pisal opis tego filmu ????
Opis jest do wyrzutu bo w tym filmie nie ma takiej fabuly !! Ocena tak wysoka??- przyznac sie kto ogladal wogole ten film !!!
Boogeyman 2 slynie z tego ze jest to film ktorego nie da sie obejrzec. Tak naprawde w 95% to jest czesc pierwsza Boogeymana. Dorzucone sa do niej fragmenty jakis absurdalncyh scen ,ktore z zalozenia maja byc kawalkami fabuly filmu powstajacego na podstawie Boogeymana 1. Do tego dochodza wypowiedzi rezysera. Ciekzo wogole cos o tym mowic...jesli ktos obejrzal czesc 1 to od nowa zobaczy ja jeszcze raz plus z jakies 5 minut amatorskich wycinkow scen z innych filmow Uli Lommela. Takze jesli chodzi o nazwisko drugiego rezysera czyli Bruce Starra to jest to pseudonim..wlasnie Lommela. W tych powklejanych,dodatkowych scenach gdzie jakosc wyglada jakby krecil to Ed Wood sa sceny typu mordercza szczoteczka do zebow,krem do golenia czyli legendarna jedna z najglupszych scen morderstwa w historii kinematografii. Kobieta zagladajaca pod samochod zostaje uderzona w tylek drabina ,ktora pojawia sie nie wiadomo skad i powoduje ze kobieta otwartymi ustami wpada na rure wydechowa a z niej wydobywa sie dym. Absurd powstania tego filmu jest dla mnie calkowice niezrozumialy..jesli ktos ogladal czesc 1 to niech nawet tego nie wlacza bo znow obejrzy ten sam film..

ocenił(a) film na 4

zgadzam się, część 1 zdecydowanie lepsza była [mimo ze nie najlepszych lotow to i tak lepsza]. szkoda zachodu i czasu na ten film

ocenił(a) film na 1

Co tu dużo mówić- film nawet jakbyś chciał i tak musisz oglądać na przewijaniu, to jest praktycznie cały pierwszy Boogeyman tylko z kilkoma nowymi scenami które nie mają większego sensu. Największa atrakcja to chyba ten wywiad/przesłuchanie, ale on też nie ma do końca sensu, a sam Lommel gra okropnie sztucznie. Nie wiem czy najgorszy, ale ocena 1/10 raczej zasłużona.

Lucky_luke

DNO DNO DNO DNO DNO DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones