PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4533}

Kto widział jej śmierć?

Chi l'ha vista morire?
6,3 255
ocen
6,3 10 1 255
Kto widział jej śmierć
powrót do forum filmu Kto widział jej śmierć?

Moje trzy grosze...

użytkownik usunięty

..do słów kuliegów poniżej.

Z jednej strony film wzorcowy -bez większych potknięc - ale co częste gdy ktos się za bardzo stara ,brak termu filmowi szaleństwa.Mało krwawych,spektakularnych morderstw to chyba jedyny,ale tez duży minus tego filmu.

Jednak trzeba dostrzec że to czasy jeszcze pre profandowskie i inną ważną sprawę.Mianowicie,skojarzenia z ''dont look now '' sa nieuniknione, wenecja,śmierc dziecka itd.Więc wiadomo skąd rypał Roeg :). Ale mimo tego że film jest klasę wyżej(aktorstwo bardzo dobre, żadnych irracjonalności itd) niż typowy makaron to jednak to nie jest jeszcze ''coś innego'', to giallo po prostu.A od giallo oczekuję wirtuozerskiej rezyseri mordów,wirtuozerskiego montażu mordów , mordów , mordów ,mordów i oniryczności;D.Dostałem tylko onirycznośc.Ale,ale-byłbym idiota gdybym go nie polecał bo to wyśmienita rzemieślnicza robota.Prolog po prostu zabrał mi oddech - jest niesamowity,hipnotyzujący,aż kręci mi sie w głowie gdy sobie go przypominam.Potem następują senne zdjęcia wenecji, i co ciekawe to inna wenecj niż wenecja która znamy z ''dont look now'' ,bardziej źimna.Muzyka - to jeden z najlepszych giallowych soundtracków - połączenie jakiegos eksperymentalnego ,transowego progu z chórem chłopięcym .To wszystko wskazuje że mielismy szanse na arcydzieło nurtu... mielismy ale ktos to niestety ,zaprzepaścił.Moim zdaniem szkoda,ale za to to film który możemy pokazac normalsą i nie będą nam wjazdów robic że ''to je złe,kiczowate a Peter Zelenka w swoim fajnym filmie który widziałem na era nowe horyzonty ...''.BUM! <przeładowuje shotguna>

Czego wam i sobie życzę.

Silne 7.Osobiscie nie dam więcej, ale polecam

użytkownik usunięty

O proszę! To Morricone tą muze wysmażył.

Masz moze napisy do tego filmu?

użytkownik usunięty
Izzy_B

Skoro nie ma w sieci to nie mam. Myślę że dasz radę bez. Mój angielski nie był wtedy zbyt dobry a jakoś obejrzałem.

Ah, czyli jest po ang. bez wloskiego dubbingu? Jak tak, to mysle ze dam rade. Dzieki za odp :)

użytkownik usunięty
Izzy_B

nie pamiętam. ale jak coś to szukaj angielskich subów.

użytkownik usunięty
Izzy_B

Na bank jest po angielsku.

A ze sie tak spytam, nie wiesz moze gdzie moge znalezc tej film w "ogladalnej" jakosci? Jedyna wersja jaka dorwalem jest w tak obrzydliwej jakosci, ze o piksele mozna sobie zeby wybic

użytkownik usunięty
Izzy_B

Np: Surreal Moviez.
(Filmweb nie chce mi pełnego linku przepuścić).

Daj na maila jak mozesz (zajrzalem na strone surreal moviez ale rejestracja jest nieaktywna)

Izzy_B(malpa)o2(kropka)pl (filmweb tez nie chcial przepuscic pelnego adresa email)

użytkownik usunięty
Izzy_B

Co porobili z tym filmwebem :/
Posłałem zaproszenie z SM na ten adres - teraz chyba jest coś takiego potrzebne żeby założyć konto. Polecam się zarejestrować, dla mnie to jest kopalnia mało znanych filmów.

Tak, wlasnie to jest potrzebne. Dzieki serdeczne za pomoc i pozdrawiam!:)

Przepraszam, a masz może jeszcze jedno zaproszenie do rozdania? Byłabym ogromnie wdzięczna

użytkownik usunięty
endorfinq

Daj maila tutaj albo na priv to wyślę.

dorotka.banasik@gmail.com dzięki! :)

użytkownik usunięty
endorfinq

Aj, z wyprzedzeniem zadeklarowałem a teraz widzę, że aktualnie brakuje mi tam punktów, żeby wysłać nowe zaproszenie :( Będę miał w pamięci, gdy będę mógł znów kogoś zaprosić.

użytkownik usunięty
endorfinq

Puściłem zaproszenie, jeśli wciąż jesteś zainteresowana.

Baaaardzo dziękuje za pamięć i zaprosznie! :)))

użytkownik usunięty
endorfinq

spoko :)

Wongo, gdybyś kiedykolwiek jeszcze miał zbędne zaproszenie na surreal moviez, ja poszukuję takowego od bardzo długiego czasu, już powoli tracę nadzieję, byłabym straaasznie wdzięczna. Proszę o kontakt, gdybyś był tak dobry. nina.bukowski gmail.com

/i przepraszam za spam/

użytkownik usunięty
ninabukowski

Jak będę miał tam znów dość punktów by móc wysłać kolejne zaproszenie to nie omieszkam pomóc ;)

Wspaniale. Poczekam więc cierpliwie. Dziękuję.

użytkownik usunięty
ninabukowski

Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz, ale jeśli tak i email jest aktualny, to cierpliwość powinna właśnie zostać wynagrodzona ;)

ocenił(a) film na 7

Witam, bardzo Cię proszę o pomoc w rejestracji na SM. Jeśli byłaby taka możliwość.
Mój mail: a.lokireddy@interia.pl

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Dużo tam giallo na tym SM? Jest kilka, na które poluję...

użytkownik usunięty
vorphalyx

Tam są odnośniki do zewnętrznych serwerów z plikami. Obecnie rzadko zaglądam na surreal, więc brakuje mi tam teraz punktów, żebym mógł wysyłać zaproszenia.
Szukajcie tutaj - w zasadzie wszystko powinno być do wyłowienia:
http://www.ulozto.net
http://wipfilms.net
http://rarelust.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones