PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713474}

Kto zabił Kurta Cobaina

Soaked In Bleach
6,9 633
oceny
6,9 10 1 633
Kto zabił Kurta Cobaina
powrót do forum filmu Kto zabił Kurta Cobaina

No niezle

ocenił(a) film na 8

Myslalem , ze bedzie nakrecana na sile teoria morderstwa , a zrobili z tego calkiem niezly dokument oparty na faktach. Masa pytan i mega spieprzone sledztwo przez policje , zwykle partactwo. Nigdy nie stwierdze na 100 % ,ze to bylo morderstwo lub samobojstwo, bo sie nie da, w tej sprawie nic nie jest oczywiste. Chociaz w list samobojczy nigdy nie wierzylem , dla mnie to zawsze byla jakas notka z dopiskiem kompletnie innej osoby + cala ta sprawa z notka gdzie love trenowala pismo + ten opiekun cali to wszystko smierdzi na kilometr. Sprawa zasluguje na ponowne otwarcie zdecydowanie mimo ze do teori spiskowych zawsze bylo mi daleko.

BriT

Zaciekawił mnie film i po przeczytaniu Twojej opinii - jeszcze bardziej. Czy możesz mi prywatnie wskazać jak dotrę do filmu? Będę bardzo wdzięczna!

ocenił(a) film na 8
mansarda

Dlaczegóż prywatnie? Jest na pewno więcej osób, które chiałyby zobaczyć film. Przy okazji powiem, aby nie kierować się oceną na IMDb - przekłamane i udowodnione, że przekłamane. Generalnie wg tamtejszych oglądaczy film zasługuje na 8, nie na 4 z kawałkiem.

mesli95

Zatem proszę o nieprywatne podzielenie się, jak dotrzeć do filmu.

ocenił(a) film na 7
mansarda

chomik.

jestemszo

Merci, szukałam tam, być może błędnie, ale jeszcze się rozejrzę.

ocenił(a) film na 6
mansarda

Netflix...

ocenił(a) film na 8
mesli95

tak - na imdb zanim film sie jeszcze ukazal byl masowo oceniany na ''1'' przez zalozone nowe konta ( chyba nie musze mowic kogo to ''sprawka'')

użytkownik usunięty
BriT

http://realvid.net/embed-kv6f6fd7qmti-820x480.html

ocenił(a) film na 8

Kurde, a ktoś dotarł do napisów? Mój angielski woła o pomoc. ;)

ocenił(a) film na 8
BriT

Film może też figurować pod tytułem "Kto zabił Kurta Cobaina". Nawet niedawno leciał w telewizji, właśnie pod tym tytułem.

ocenił(a) film na 5
BriT

Nie oceniam co tam się stało, nie rozumiem tylko dlaczego policja tak bardzo nie chciała i nie chce rzetelnie przeprowadzić śledztwa. Mam nadzieję, że kiedyś zostanie wznowione.

ocenił(a) film na 8
Venus_Vulgivaga

Sledztwo przeprowadzone slabo, ale z biegiem lat im jestem starszy to podchodze do tego coraz chlodniej i tak jak kiedys bylem na 95% przekonany, ze byl tu udzial osob trzecich, tak teraz juz sam nie wiem. Zycie , narkotyki , ogromne wahania nastroju. Tutaj wystarczy chwila slabosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones