PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6922}

Kuba Rozpruwacz

Jack the Ripper
7,5 1 343
oceny
7,5 10 1 1343
Kuba Rozpruwacz
powrót do forum filmu Kuba Rozpruwacz

Jestem w trakcie czytania niesamowitej książki fantastycznej, w której akcja rozgrywa się właśnie w roku 1888 ale nie tylko. Kuba Rozpruwacz morduje prostytutki na Whitechapel wśród których jest ukochana głównego bohatera (Marie Kelly) . Wszystko jest zgodne z prawdą prócz małego szczegółu, a mianowicie- bohater przemieszcza się czasie by uratować swą miłość. Nie spodziewałam się że książka będzie tak ciekawa i równie drastyczna jak film. Dlatego polecam przeczytać maniakom horrorów, a przede wszystkim fantasy. Autor książki jest Hiszpanem i pozytywnie mnie zaskoczył znajomością Brytyjskich uliczek, dzielnic i faktów z tamtych czasów! Poza tym jego narracja jest bardzo rozbudowana. Musiałam o tym tutaj napisać. Pierwszego dnia czytania książki przyśnił mi się Rozpruwacz :P

martynah321

Ja właśnie teraz czytam książkę Patricii Cornwell "Kuba Rozpruwacz. Portret Zabójcy".Rewelacyjna,polecam wszystkich którzy interesują się tematyką Kuby Rozpruwacza,może Tobie również przypadnie do gustu :).Bardzo zaintrygował mnie Twój opis "Mapy czasu",nie słyszałam o niej wcześniej przyznam się, ale na pewno się nią zainteresuje :).Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones