PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94894}

Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku

Winnie The Pooh: A Very Merry Pooh Year
7,4 3 478
ocen
7,4 10 1 3478
7,3 3
oceny krytyków
Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku
powrót do forum filmu Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku

W zalewie kolejnych, coraz bardziej bajeranckich, trójwymiarowych produkcji, takich bajek
mi właśnie dziś brakuje! Ciepłych, sympatycznych i tradycyjnych - jednym słowem takich, jak
Kubuś Puchatek. Niedawno ukazała się książkowa kontynuacja jego przygód ("Powrót do
Stumilowego Lasu"), więc może szykuje się także ekranizacja? Byłoby super:)

ocenił(a) film na 9
molik975

Zgadzam się w 100%. Wszytskie ostatnio pordukowane bajki jakie "spotykam" to walki pokemonów lub innych dziwactw, superagentki albo Dragon Ball. Dawne bajki takie jak m.in. Kubuś Puchatek, Smerfy czy Muminki popadły NIESTETY w zapomnienie.

użytkownik usunięty
jesuslovessme

Tak... urodziłam się jeszcze w czasach kiedy takie bajki tylko ludzie znali. I bardzo się cieszę. Teraz patrząc na te badziewia typu ''Klub przyjaciół myszki miki'' po porstu jest mi przykro. Mój 4-letni kuzyn nie znał ani jednej bajki rysowanej, nietrójwymiarowej. Pokazałam mu kubusia puchatka i... pokochał to tak bardzo, że obejrzał ze mną inne przygody kubusia. Moje dzieci wychowam właśnie na tych klasykach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones