PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457586}

Kudłaty zaprzęg

Snow Buddies
6,6 5 366
ocen
6,6 10 1 5366
Kudłaty zaprzęg
powrót do forum filmu Kudłaty zaprzęg

pozytywnie :]

ocenił(a) film na 9

przyjemnie sie ogladalo :D nawet ten dubbing jest swietny :D
polecam filmik :) mam 20 lat,ale mimo to super sie ogladalo:D

ocenił(a) film na 10
zielu88

Zgadzam się. Mam 18 lat. Ale film mi się podobał. Taki rodzinny, pełny ciepła. Polecam osobiście wszystkim. A dubbing jest super xD

ocenił(a) film na 8
damdam90

ja tez mam 18 lat i film jest strasznie miły :) Pieski sa sssuper :) i dubbling dobry :)

ocenił(a) film na 7
zielu88

Mnie też się podobało. Osobiście mam 18 lat;) Strasznie fajne te pieski były. Ja akurat z dubbingiem nie oglądałam tylko w oryginale (no dobra, z angielskimi napisami)

zielu88

Widzę że nie tylko na mnie film tak zadziałał ;) Ja też mam 18 lat i oglądało się go bardzo przyjemnie, w sam raz na rodzinne popołudnie :)

zielu88

A jak on się skończył? Bo ja oglądałam z klasą na świetlicy i jestem ciekawa, co się stało po tym, jak ten chłopczyk szedł spać i prosił o psi zaprzęg?

zielu88

Ja też twierdzę, że film był super :) To jeden z nie wielu filmów, które mają dobry dubbing :)

zielu88

Zgadzam się w 100%.:) Według mnie - film w sam raz do relaksu, gdy chcesz odpocząć od ciągłych science-fiction horrorów bądź innych często spotykanych. I te pieski takie słodkie;))

zielu88

też mi się bardzo podobał a mam 19 lat :)
bardzo fajny ;p

ocenił(a) film na 10
zielu88

A ja mam prawie 21 lat i film mi się podobał:) Co prawda to film dla dzieci, ale bardzo sympatyczny i czasem zabawny:) Sama mam psa rasy Alaskan Malamute (podobny do Husky) i strasznie podobały mi się psy w tym filmie:) Zasłodziłam się:D

zielu88

hehehe a ja mam 37 lat i również bardzo mi się podobał :))
Polecam oglądać z całą rodzinką. Film pozbawiony agresji i przemocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones