PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 766
ocen
5,0 10 1 26766
2,0 4
oceny krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

Jako horror/thriller - ocena 1/10, ale jako komedia/ pastisz filmów grozy - przynajmniej 7/10 a może więcej. Jaką ocenę mam wystawić?

użytkownik usunięty
bagrov

Mam podobny problem. Wiem że to gniot i w ogóle ale radocha z oglądania jest ogromna:)

dramat! oceniłbym ten film w kategorii dramat jego twórców i aktorów w nim grających...no i jeszcze dramat przeżywających męki, którzy wytrwali do samego końca...10/10

gwiazdor99_9

polecam oryginał z 1973 roku...

bagrov

Gdzie Ty tam widzisz horror, komedie albo pastisz. To świetny dramat i w tej kategorii należy go oceniać. A jak ktoś uważa za gniot to nie zna się na filmie.

theart

:D

ocenił(a) film na 1
bagrov

Pała z serduszkiem!

laxman

a lekcje odrobione??

ocenił(a) film na 2
bagrov

Obejrzałem sporo horrorów i komedii, ten film nie nadaje się ani na jedno ani na drugie. Dramatem jest za to oglądanie tego badziewia. Powiem szczerze, nie dotrwałem do końca. To chyba najgorsza rola Cage'a, wręcz koncertowo robi z siebie idiotę. Ta jego narzeczona bredzi coraz gorzej i należałoby skierować ją na badania psychiatryczne. Dziecko żyje, ale nie istnieje, potem nagle istnieje, ale nie żyje, a jego dusza pewnie przeniosła się w ciało pszczoły, która oberwała kuflem od wielkiego policjanta(nawet nie pamiętam, jak się nazywał, choć oglądałem ten film 5minut temu).

Sandro21

Czyli mocno zapadł Ci w pamięć?

ocenił(a) film na 2
Qrisso

Tak mi zapadł w pamięć, że musiałem przeczytać własny komentarz, by skojarzyć co to był za film

Sandro21

UWAGA: kolejny znafca filmowy wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

ocenił(a) film na 3
bagrov

mie to tam podkrwiał raczej

ocenił(a) film na 4
bagrov

to jest horror tylko slaby zadna komedia a pastiz to ty masz miedzy nogami

bagrov

1/10 - to ocena twojego postu: stek bzdur!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones