PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652264}

Kumaré. Guru dla każdego

Kumare: A True Film About a False Prophet
7,6 2 323
oceny
7,6 10 1 2323
Kumaré. Guru dla każdego
powrót do forum filmu Kumaré. Guru dla każdego

Film naprawdę niebanalny - warto zobaczyć.
Ja oglądałem go z niezmiernie osobliwą mieszaniną fascynacji, niedowierzania, wzruszenia i
obrzydzenia.
Z jednej strony to naprawdę smutne, że ludzie przypisują inny sens słowom osobie ubranej w
koszule a inny ubranej w szaty jogina.
Z drugiej strony są tacy ludzcy i dobroduszni w swojej prostocie, samotności, naiwności i potrzebie
posiadania kogoś, kto jest doskonalszy od nich i w kim mieliby duchowe oparcie.

ocenił(a) film na 4
NaWspak

Szata jogina, garnitur, biały fartuch, policyjny mundur, sędziowska toga, kilka literek przed nazwiskiem... praktycznie cała nasza kultura opiera się na sile autorytetów. Kto podważa wyższy sens słów takich osób prędzej czy później trafi do psychiatryka - społeczeństwo nie może sobie pozwolić na żadne odstępstwa.

ocenił(a) film na 9
Gubio

ja sobie noszę świetne, długie naturalnie brązowe dredloki i ubieram się na uniformowy styl. Ludzie dają mi spokój, przedewszystkim, chyba dlatego, że nie wiedzą od której strony ugryźć:) polecam~! hehe!

ocenił(a) film na 4
sajtafari

Albo im to nie przeszkadza, bo się zachowujesz jak należy.

ocenił(a) film na 8
NaWspak

Człowiek to zwierzę stadne, nie potrafimy żyć w zupełnym odosobnieniu, szukamy aprobaty i zrozumienia innych. Religie i sekty jednoczą ludzi - czujemy się lepiej jeśli nie jesteśmy z problemami sami i mamy się do kogo zwrócić, komuś wyżalić, szukać porad i wparcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones