PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121926}

Kumple na zabój

The Matador
6,2 6 268
ocen
6,2 10 1 6268
Kumple na zabój
powrót do forum filmu Kumple na zabój

KUMPLE NA ZABÓJ Richarda Sheparda zaczynają się jak rasowa czarna komedia z domieszką sensacji, by później skręcić w stronę niezbyt udanego dramatu psychologicznego z domieszką pogardliwych żartów. W rezultacie otrzymuj4emy film , który ani nie wciąga, ani nie satyskacjonuje. Co gorsza reżyser funduje nam zakończenie bez wyraźniej pointy i z konskewencjami, które do niczego nie prowadzą -po oczach bija brak inwencji i gatunkowej konsekwencji. Film Sheparda składa sie z dwoch nie do końca przystających do siebie części. A szkoda. Pierce Brosnan gra tu wręcz fenomenalnie i kradnie niemal cały film. Brosnan inteligentkni kpi sobie ze swego ekranowego wizerunku i tworzy niejednoznaczną psychologicznie postać. Dla mnie jego występ jest wart całą jedną gwiazdkę (tak bym ocenił ten obraz na 4.5/10). Partenrują mu jak zwykle solidni P. Baker Hall oraz Greg Kinnear. Warto odnotować też dobry występ Hope Davis. I to w zasadzie tyle -jest tu kilka śmiesznych scen i soczystych dialogów ,ale cały film jakoś nie pzrekonuje. KUMPLE NA ZABÓJ przed ostateczną klęską bronią sie tylko dzięki aktorstwu. Dla fanów Pierce Brosnana to pozycja obowiązkowa, a reszta mozę sobie ten film z powodzeniem odpuścić.

To ja Cię zapewne zdziwie bo oglądałam ten film właśnie dla Philipa Bakera Hall'a.Sam film jest bardzo ale to bardzo przeciętny.Brosnan zabawny (chwilami) reszta do bani.Fajne niektóre teksty,choć to raczej prymitywny humor.mozna się pośmiać

ocenił(a) film na 4
Polka

Zgadzam się z autorem tematu. Film na granicy oglądalności, ratuje go tylko bardzo dobra rola Brosnana. 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones