PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121926}

Kumple na zabój

The Matador
6,2 6 291
ocen
6,2 10 1 6291
Kumple na zabój
powrót do forum filmu Kumple na zabój

nie zgadzam sie ze nie wciagający i nudny, mnie nie nudzil i wciągnął :)

ocenił(a) film na 7
stooleyage

Zgadzam się z kolegą !! Mnie film również wciągnął. Pierce Brosnan bardzo pasuje do takiej roli !! Film warty obejrzenia

POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 6
stooleyage

Przerekalamowany idzie go obejrzeć ale nic rewelacyjnego ,napewno nie był wciągający .

ocenił(a) film na 9
stooleyage

dla mnie film był re-we-la-cyj-ny! :) czyli dałem 9\10

podobało mi się to, że wykraczał poza schematy i balansował na czarnej komedii i dramatu obyczajowego. może nie obfitował w gwałtowne zwroty akcji, ale w niedomówienia, które później, w trakcie filmu były wyjaśniane i naprawdę robiło to na mnie wrażenie.
może zyskał w moich oczach dzięki temu, że nie czytałem wcześniej żadnych opisów, które są zbyt szczegółowe i w paru momentach mogłyby powodować brak zaskoczenia.
gra aktorska - perfekcyjna, i nie zauważyłem żeby w którymś momencie ktoś odstawał. niektóre ujęcia są nieprzekonujące, ale nie wpływa to ujemnie na jakość filmu.

polecam wszystkim, którzy nie oczekują głupkowatej komedii o szybkim tempie akcji, ale wolą skupienie się na charakterze bohaterów w komediowej otoczce. naprawdę można się tak wkręcić, że nie nudzi do samego końca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones