PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106342}

Kumple

Buddy
7,3 10 373
oceny
7,3 10 1 10373
7,7 3
oceny krytyków
Kumple
powrót do forum filmu Kumple

dotyczące dość niezależnych produkcji w stylu "Kumpli". jak ktoś zna jakieś ciekawe tytuły to proszę pisać :)) dzieki z góry, pozdr

ocenił(a) film na 9
krolik3333

W podobnym stylu- "Tylko razem", "Fuking Amal", "101 Reykjavík"

ocenił(a) film na 8
krolik3333

Ciekawe nieamerykańskie filmy to "Samontni", "Kukushka" i "Kontrolerzy". Są w miarę popularne więc można je 'zdobyć' :) z opowiednich źródeł.
Pozdrawiam

krolik3333

ja uwielbiam Samotnych! Super film! "O dwie sylaby wstecz", słowacka komedia jest wyśmienita! CZeska "Jazda" z 1994 roku to kutowy obraz w CZechach. Angielski "Trainspotting" z młodziutkim McGregorem, znakomity film o błogim stanie nrkotycznego upojenia. "Płytki grób', też z Anglii to troche cięższy model ale ok. Skandynawskie "Fuckin Amal" (lżejsze niż sie może wydawac z opisów), "Lilja-4-ever" (boli ten film) oraz "Uno" tez polecam! Hiszpanskie "drżące ciało" mnie zaskoczyło in plus. Angielski "Human Traffic" to ten sam kaliber co "trainspotting", polecam szkocki "mam na imie joe"( wzruszajacy). Ujmujący jest również "Dróżnik", ale nie bede filmów opisywał dokładnie bo opisy są w serwisie. z amerykanskich polecam szczególnie "Closer" oraz "powrót do graden state". W obu cudowna muzyka! Jesli chodzi o muzyke to obejrzyj "Pana od muzyki" z francji. poki co to na tyle! jesli bedziesz chcial keidyś zapytac o jakis fajny film to pisz do mnie:) milego ogladania

ocenił(a) film na 10
krolik3333

Ja bym do tej listy dopisała jeszcze "I Twoją matkę też", "Ukryte pragnienia", a z polskich produkcji "U Pana Boga za piecem".

Wish

"ukryte pragnienia" produkcją niezależną? nie używaj pojęć, których znaczenia nie rozumiesz.. najserdeczniejsze pozdrowienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones