PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133975}

Kung Fu Szał

Kung fu
7,1 20 389
ocen
7,1 10 1 20389
6,4 5
ocen krytyków
Kung Fu Szał
powrót do forum filmu Kung Fu Szał
ocenił(a) film na 9
mcdzanek

właśnie oglądam :-) wymiatają konkretnie :D szał pał :-)

ocenił(a) film na 8
damian252

No ja też!

ocenił(a) film na 9
mcdzanek

teraz był normalnie matrix zarąbiste ::D

ocenił(a) film na 8
damian252

A teraz to Dragonball

ocenił(a) film na 9
mcdzanek

hahaah te ręce robią cuda :D

ocenił(a) film na 7
damian252

teraz się w sumię zastanawiam..czy wersja z ang dubbingiem nie jest bliższa parodii?bo teraz ten oryginalny i lektor sprawiają że ten film próbuje być poważny (choć rzecz jasna nie ma taki być do końca). Nie macie takiego wrażenia trochę?

ocenił(a) film na 9
wojodbama

nie :P wolę lektor :D , filmy z nappisami oglądam tylko gdy nie mam innego wyjscia :P

ocenił(a) film na 8
wojodbama

Hmm... Pasuje mi oryginał. Zresztą nigdy nie byłem zwolennikiem przerabiania oryginalnego dub'a "filmów wschodu" na inny język.

ocenił(a) film na 9
mcdzanek

Reklamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , można iść na kibelek albo po szamkę :D

ocenił(a) film na 10
mcdzanek

Ja powiem tak żeby zrobili tak jak w Dragon Ball i Naruto no może jeszcze Bleach w wersji Movie action.
Takie filmy powinno robić na podstawie anime, nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 9
rozzelinni87

bez urazy ale wszystkie te anime to dla mnie syf, kiła i mogiła :D może dla mnie nie istnieć ;p
nie lubie takich kresek ;] z takich typowych anime widziałem w całości i podobało mi się tylko Ghost in the Shell Stand Alone Complex 2002 - 2005,nic wiecej godnego uwagi nie widzialem ,ale ja koneser anime raczej nie jestem i nie znam się na takim stufie ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
The_Fallen

hahahahah no co Ty :D ,ale biegać mi się nie chce :D

ocenił(a) film na 9
mcdzanek

Ale na końcu w tym filmie chamsko nie wytłumaczyli czy Sing to syn Dozorczyni i jej męża :/

ocenił(a) film na 9
Kamil1519

Tak szczerze dla mnie to było najmniej ważne :D

ocenił(a) film na 7
damian252

Dla mnie to było bardzo ważne, później drugi raz specjalnie, aby się tego dowiedzieć, przeglądałem film :/

ocenił(a) film na 9
Peshay

Liczyli na to se się domyśli człowiek ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones