PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133975}

Kung Fu Szał

Kung fu
7,1 20 385
ocen
7,1 10 1 20385
6,4 5
ocen krytyków
Kung Fu Szał
powrót do forum filmu Kung Fu Szał

Jakie są jeszcze takie filmy jak shaolin soccer i kug fu szał ?? Chodzi mi o te efekty specjalne i te sceny ... takie wybujałe... nadzwyczajne.. liczę na szybkie odpowiedzi :)

zulinho3

"Kung Fu Dunk", dosyć nowy.Więcej nieznam, ale pewnie jest jeszcze gdzieś chociaż to bardzo specyficzne kino ;)

ocenił(a) film na 9
zulinho3

Brighton Wok: The Legend of Ganja Boxing
Big Trouble in Little China

ocenił(a) film na 9
zulinho3

ja Ci polece: Shinobi, Siedem potęg, AZUMI, Cesarzowa i wojownicy, są dobre pod wzgledem efektów ale nie tak zabawne:) miłego ogladania

ocenił(a) film na 8
zulinho3

Zdecydowanie "Kung Pow" dość śmieszne i tematyka podobna:]

ocenił(a) film na 8
zulinho3

Szczerze mówiąc chyba nie znajdziesz nic takiego, do premiery "Kung Fu Hustle 2", co niestety nastąpi najwcześniej w 2010;/
Tytuły które zostały tutaj rzucone, jedynie ocierają się o klimat jaki tworzy Chow. To już nie to samo. Dla mnie ten gość jest jedyny w swoim rodzaju.

zulinho3

Sam jeszcze nie ogladalem ale byc mozenajnowszy film Chowa "CJ7"

ocenił(a) film na 10
Rodzyn1989_2


Sik san (AKA God of Cookery / Shi shen) (1996) http://www.filmweb.pl/f143447/Sik+san,1996 , starszy film Stephen Chow, ale był już w nim jednym ze scenarzystów i reżyserem :) Ma już ten klimat i sceny które potem zdominuję jego późniejsze filmy, oczywiście nie aż w takim stopniu ale widać już późniejszy styl Chow :) Zwłaszcza zapadł mi w pamięci styl "składanego krzesła" w Shaolin :D

ocenił(a) film na 10
zulinho3

Chińskie duchy całe 3 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones