PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133975}

Kung Fu Szał

Kung fu
7,1 20 389
ocen
7,1 10 1 20389
6,4 5
ocen krytyków
Kung Fu Szał
powrót do forum filmu Kung Fu Szał

Swietny film

ocenił(a) film na 9

Nastawialem sie na glupia komedyjke, a tu zaskoczenie pelne. Film jest bardzo absurdalny, dziwaczny, nierowny i niedopowiedziany:) Mozna sie naprawde szczerze usmiac, ale tez wzruszyc(to bylo dziwne w tym filmie, bo nic na to nie wskazywalo). Bardzo tudno bylo by go opowiedziec - jest to parodia ale bardzo "inna". Tworcy robia sobie jaja, zeby zaraz potem przejac jakas na pozor nieznaczna scena (ktora nawiasem mowiac tez czesto konczy sie absurdalnie) Film godny polecenia, ale fani American Pie raczej okresla go mianem "zryty" abo "gupi" abo...., no wiecie jak to fani American Pie potrafia sie kwieciscie i obrazowo wyslawiac. :)lol pozdro

ocenił(a) film na 8
Wojtalek

Po co tak szufladkujesz ludźi?!?! To, że jestem fanem American Pie nie znaczy od razu, że nie lubie kina ambitnego i zapatrującego się na inny rodzaj humoru. Chociaż Kung Fu Szał ambitny to raczej nie jest :D
A co do samego filmu: Efektowne walki, dobra dawka humoru i fajna końcowa scena , która skojarzyła mi się z Dragon Ballem (kto widział to zrozumie :D ). Dla mnie 8/10.
Choć mi się osobiście bardziej podobała wcześniejsza produkcja Stephena Chowa czyli "Shaolin Soccer".
Pozdro

użytkownik usunięty
MlodY

Zwłaszcza ta starucha z papierosem w gębie... Nie chciałbym z nią walczyć XD

ocenił(a) film na 7
Wojtalek

Prawda, że nie zapowiadało się na wzruszające sceny. Były one dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem i mocno zapunktowały w końcowej ocenie filmu!

ocenił(a) film na 9
Wojtalek

Heh, jeden z moich ulubionych z polsatu :P Zajebisty jest ten mistrz który w samotności siedział w kiblu i na przykład ktoś do niego powiedział "jesteś do niczego" to pacnął mu ręką w głowę i wywróciła się na drugą stronę. Baba z papierosem w gębie też nieźle odstrasza "demony" z tej gitarki i też mnie zaciekawił fragment kiedy próbowali strzelić w pysk mężowi tej baby. Nie wiem czemu akurat te fragmenty ale najbardziej mnie rozśmieszyły.

ocenił(a) film na 10
Wojtalek

Zdecydowanie się zgadzam. Jak dla mnie wszystko w tym filmie "gra". Każda scena coś do niego wnosi i sprawia, że cały film jest spójny (biorąc pod uwagę specyfikę filmów Chowa, czyli wszechobecny nonsens ;pp)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones