PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 45 835
ocen
6,2 10 1 45835
5,5 11
ocen krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

Czy tylko ja zauważyłem, że w scenie gdy nasz tytułowy bohater Kurczak Mały pokazuje swoim przyjaciołom "kosmiczne znalezisko", pada stwierdzenie z tytułu tego tematu, czyli "Ja pierd..". Na początku myślałem, że się przesłyszałem, jednakże film oglądałem na DVD więc łatwo było sprawdzić, że jednak.. sie nie myliłem :)

Zauważył ktoś? ;)

ocenił(a) film na 8
Kuros

Przesłyszałeś się. Albo masz piracką kopię ;-)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Wniebowziety

Taaa... fakt piracka ;P

Było nie było jednak jakiś czas temu oglądałem ten sam film na Disney Channel i owy cytat się powtórzył, więc... ;)

...jestem nienormalny? ;D

ocenił(a) film na 8
Kuros

O ile mnie uszy nie mylą, to pada wtedy stwierdzenie "Ja piórkuję". Może to to samo? Ale... może nie całkiem to samo?
Pozdro

Kuros

mi też wydawało się, że słyszę "ja pier...." ale pomyślałam, że to było coś podobnego, przerobionego na potrzeby filmu...

ocenił(a) film na 5
Kuros

dzisiaj obejrzalam i bylo "ja piorkuje" :P jestem pewna, zwlaszcza, ze moi mlodzi "towarzysze" seansu podchwycili szybko ten cytat :D

ocenił(a) film na 7
Kuros

hmm.... było tam coś takiego, ale nie wydaje mi się, by było to pełne słowo, a tylko sam jego początek: "ja pier...".

Kuros

niewiem niewiem słyszałem i... niewiele brakowało a spad bym z fotela też słyszałem "ja pire@&#$" lub coś podobnego BARDZO podobnego

użytkownik usunięty
TWISTER_STORM

A ja słyszałam w Mustangu Z Dzikiej Doliny, w scenie kiedy Indianin bawi się z mustangiem *mustang wrzuca Indianina do wody*, bardzo wyraźnie zresztą 'O kur**!'Zabawnie to zabrzmiało, ale sprawdzałam kilka razy przewijając(mam oryginał na video) i faktycznie . ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones