PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 45 771
ocen
6,2 10 1 45771
5,5 11
ocen krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

takich zabawnych tekstów (np. "przybyli po szynkę", "zostawcie mnie, jestem najsłabszym ogniwem", "moczyk" etc.) nie słyszałem w żadnej innej bajce i zadomowiły się w mojej głowie na dobre. Nie tylko dialogi dostarczają rozrywki, ale już same postacie (zwłaszcza Fishu i Szpek) wywołują uśmiech swoim zachowaniem. Poza tym, to nie tylko czysta rozrywka, ale piękna opowieść o konflikcie pokoleń, o pragnieniu sprostania wymogom rodzicielskim i akceptacji ze strony rodzica i przyjaciół. Banda nieudaczników i odmieńców górą!!!

ocenił(a) film na 7
cubanon

Szpek jest świetny! Pierwszy raz po obejrzeniu tego filmu byłam nim potwornie rozczarowana... teraz, po kolejnych seansach, jest - o dziwo - coraz lepiej!

ocenił(a) film na 4
bruce1940

kiepska bajka, a jeśli uważasz txty z tej bajki za zabawne to chyba mało animacji w zyciu widziałes

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

He-he-he! :)) Mając 41 lat widziałAm ich naprawdę sporo...
Jednak szanuję Twoją opinię i po prostu jestem odmiennego zdania. ;)

ocenił(a) film na 4
bruce1940

Miło mi że jesteś osobą kulturalną ;p zazwyczaj w takiej sytuacji jakiś ordynus albo troll zaczął by się wyzywać ;/
Miło mi że tak nie jest :D

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

I nawzajem. :) Dyskusje na zasadzie: "kto kogo szybciej zbluzga" mnie po prostu zniechęcają, bo nie po to stworzono ten portal. :)
Chociaż przyznam, że kreskówki z Trollami też lubię! :)

bruce1940

Jest świetny!! Cezary Pazura genialnie podłożył głos ;)

ocenił(a) film na 10
cubanon

Mnie ta bajka powaliła :D
Świnia za mocna "Jestem świnią bez charakteru"

ocenił(a) film na 8
cubanon

"moczyk" mnie zwyczajnie rozwalił, nie mogłam się potem pozbierać :D

ocenił(a) film na 8
cubanon

Dokładnie :)

cubanon

"piękna opowieść o konflikcie pokoleń"

Nie do konca... Konflikt pokoleń to troche coś innego i wiaże sie bezpośrednion z buntem okresu dojrzewania.Tu tego nie ma. "Kurczak Mały" jest po prostu o złym rodzicielstwie i o tym, że mezczyzni nie radzą sobie z ciężarem ojcostwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones