PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 45 846
ocen
6,2 10 1 45846
5,5 11
ocen krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

Według mnie Fish jest najlepszą postacią!! Pomimo iż nic nie mówi to jest bardzo zabawany a jego bulgot mówi dużo więcej niż nie jeden dialog!! A scena z parodią King Konga to już mnie na maxa rozbawiła!!

ocenił(a) film na 10
Kristofer

A ja najbardziej lubie Kurczaka :) i prosiak :D "Zabiore ci płyty Ich Troje" :D Świetne :)

ocenił(a) film na 8
__________

O tak...ten tekst zmiażdzył. Jeszcze mi się podobał ten tekst jak byli w tym statku i on z przerażeniem mówi "przerobią nas na szynke" :D:D:D

ocenił(a) film na 9
__________

Nic nie przebije świni – fana „Ich troje” :] najlepsze akcje.. jak schyla się po ołówek w szkole, nerwowo dmucha torebki na statku.. , jak gra w zbijanego w szkole – jest najmniejszym punktem w grze do trafienia ;) hehehe

Kristofer

najlepszy to był ten jeż: też nic nie mowił, oprócz jednego słowa: joł!

General_Maximus_2

scena poscigu w zbozu jest dobra :P no i jez wymiata :] aaa i jeszcze pan burmistrz ze swoim ' moze tic taca? ' :D hahaha

Kristofer

Fisher jest The Beściak:
1. Wymiata na Meczu Zbijaka
2. Umie tańczc Elektryka :)
3. I oglądał King Konga :]

PS. Wiecie jak nazywa się ten utwór przy którym tańczył na meczu zbijaka?? PLZ jak wiecie ti piszcie tu lsdklan@op.pl lub tu gg:2181535. THX

ocenił(a) film na 8
Kristofer

Kurczak jest najlepszy w scenie jak rozmawia z ojcem i to jego haslo
" O kim my rozmawiamy ":) rozbilo mnie to :p

ocenił(a) film na 9
Kristofer

Ja też najbardziej lubię Fisha :) Świetny był. A jeśli chodzi o sceny, to rzeczywiście ta z King Kongiem wymiatała, ale podobało mi sie tez piekne nawiązanie do Wojny Światów z tymi mackami kosmicznych maszyn i promieniami...:]

Gnijaca_panna_mloda_2

najlepszy jest Kenny z South Park... niestety, nie gra w tym filmie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones