PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 45 846
ocen
6,2 10 1 45846
5,5 11
ocen krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

Nudny

ocenił(a) film na 7

myślałam ze to bedzie coś lepszego takie to nudne z truden opanowałam się od zaśnięcia. Momentami było tylko smiesznie

Kassjaa

zgadzam się z tobą.Ten film to nic nowego...

Kassjaa

Chyba muszę wam przyznać racje :) Nudy!!!!!!!!!!!! Pozdróffffka - Kaileena

Kassjaa

Absolutna racja! Wydałem 14złotych z nadzieją, że będę się śmiał a tu tylko kilka skromnych motywów. W dodatku w trakcie aktaku kosmitów kilka dzieciaków (4-7 lat) zaczęło ryczeć na sali... Powinna być jakaś informacja na ulotce ;) Ocena 4/10

Kassjaa

Ja bylam dzisaj na tym w kinie. Chlopak dwa siedzenia ode mnie zasnal, ale tak seryjnie :P Ja tam widzialam wszystko i stwierdzam ze jedyna smieszna rzecza godna uwagi byl... JEZ! :)

Kassjaa

ja dzisiaj byłam...nudny :x..szkoda, bo spodziewałam się czegoś smiesznego...a to animowane połaczenie "wojny swiatów"(który to film też bynajmniej nie powalił mnie na kolana:x), Znaków (u..powiem szczerze...że byłam zdegustowana lekko, bo oryginał fajny a tu..)..a reszta mało smieszna, mało fabuły...jedyna fajna postać to jeżozwierz...w kazdym momencie rozśmieszał mimiką, hestami albo txstami ("YOŁŁŁ"..LOL)
pozdrówka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones