PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108341}

Kurczak Mały

Chicken Little
6,2 45 851
ocen
6,2 10 1 45851
5,5 11
ocen krytyków
Kurczak Mały
powrót do forum filmu Kurczak Mały

najgorszy byl dubbing kurczaka malego w wersji polskiej po prostu wedlug mnie glos nie pasowal byl dojrzaly az zabardzo i raczej nie pasowal do takiego malego kurczaczka:)dalam tej bajce 7/10 moze byc.

użytkownik usunięty
Chachurka

Cześć!
A więc mi sie film w sumie podobał, co prawda nie była to żadna rewelacja, ale nie było też tak źle. Film uratowały ciekawe postacie drugoplanowe Fischu (ta rybka mnie rozbiła), indor burmistrz (przekombinowany- i ten jego akcent...), Zyta Foxi (to imie...bez podtekstów;-), a takze świnka i kaczka (nie zapamiętałam imion). Czyli wyszło na to, że dalsze postacie są fajniejsze niż główny bohater... przynajmniej dla mnie.
Animacja też mi sie podobała, dialogi też była fajne no i fajny zabieg z tymi kołami i znakami na zbożu LOL xD czyli jednak..to było ufo ;D
Ja też daję 7/10

ocenił(a) film na 6

Bajka moze byc... ale jedyny tekst, ktory pamietam to: "a niby w sensie, ze kto?" :) hehe sama go używam w wielu momentach i trzeba przyznac, ze działa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones