PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817418}
6,9 29 057
ocen
6,9 10 1 29057
6,9 44
oceny krytyków
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun
powrót do forum filmu Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Nic nie wiem o The New Yorker, ani jego współzałożycielu i redaktorze naczelnym Haroldzie Rossie. I nie uważam, że przed seansem powinnam zapoznawać się z tą historią. Dla mnie ten film jest jak wydmuszka - imponująca obsada, wykorzystanie różnych technik filmowania, feeria barw a w środku nic. Recenzenci piszą, że to "miłosny list do dziennikarstwa/dziennikarzy". Tym też nie jestem. Jestem widzem, który chce dostać historię. Smutno mi, że takim filmem zakończyłam festiwal.

Agatonik

O, dzięki za ten komentarz, właśnie rozważam czy się na to wybrać, a już po obejrzeniu zwiastuna miałam podobne obawy...

ocenił(a) film na 4
wy_aga

Zawsze lepiej wyrobić sobie samej opinię, ale w przypadku tego filmu można go sobie naprawdę odpuścić.

Agatonik

Zgadzam się, ten film mógłby ograniczyć się do bycia albumem ze zdjęciami. Bardzo nierówny między historiami, bohaterami a stroną wizualną. Choć można się uśmiechnąć.

ocenił(a) film na 4
thaumiel

To prawda. Przy niektórych dialogach uśmiech faktycznie mi się pojawił. Problem jednak w tym, że nie zapamiętałam żadnego.

Agatonik

Też o tym dziś pomyślałam - z niemal ciągłego potoku słów praktycznie nie pamiętam, o czym w ogóle mówili bohaterowie, mogłabym przytoczyć może 3 zdania.

ocenił(a) film na 2
thaumiel

Moim zdaniem opisany przez ciebie problem braku historii dotyczył już GBH, jednak zapamiętałam stamtąd genialną sentencję, więc nie oceniam go surowo.

Agatonik

Gdy Agatonik zobaczyła całkiem nagą Seydoux wtedy postanowiła film pohejtować. Znana for umowa hejterka filmów pokazujących nagie kobiece ciało.

ocenił(a) film na 4
desperados02345

Nie hejtuję, tylko mi się nie podobał. A tej sceny w ogóle nie pamiętam.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Agatonikowi się podoba - znak, że film musi być średni wzniż. Agatonikowi się nie podoba - znak, że film naprawdę dobry. Teraz już wiem, że do kina się wybiorę :)

ocenił(a) film na 4
GracjuszAmnezjusz

I koniecznie podziel się swoimi wrażeniami:))

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Zgadzam się w 100%. I bawią mnie komentarze typu: ale była jedna scena, taka super i w ogóle, więc film najlepsz!!11

ocenił(a) film na 5
Agatonik

moje te/z nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones