PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685344}

Black Butler

Kuroshitsuji
6,1 2 095
ocen
6,1 10 1 2095
Kuroshitsuji
powrót do forum filmu Kuroshitsuji

Pytanko

ocenił(a) film na 7

Czy tylko mnie się zdawało że pod koniec filmu (szczególnie od momentu w którym Sebastian daje antidotum Shiori) wyglądało to jakby Sebastian żywił do dziewczyny jakieś uczucia? Od razu zaznaczam że nie oglądałam anime i nie wiem jak akcja toczyła sie w oryginale :)

ocenił(a) film na 8
Blawatka98

Nie.
Nie ma szans, żeby Sebastian okazywał jakiekolwiek uczucia, na pewno nie tego typu…
Cóż, w anime nie ukrywano, że Sebastiana nie obchodził Ciel w żadnym innym stopniu, poza jego duszom (właśnie dlatego zaraz po zamianie w demona, na przywitanie próbował go zabić).
W filmie jest to pokazane troszeczkę inaczej, jednak nadal, Sebastian zawsze był i pozostanie demonem, więc myślę, że zrobił z uwagi na swoje własne cele.
Co innego głupota Aloisego, czy jak to widać w filmie, trochę Shiroi, którzy przywiązują się do demonów, jakby byli ludźmi...

*to moja własna, subiektywna opinia

A, no i w oryginale akcja toczyła się w Wiktoriańskiej Anglii, a głównym bohaterem był chłopiec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones