PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694076}

Kwiaty na poddaszu

Flowers in the Attic
6,3 11 596
ocen
6,3 10 1 11596
Kwiaty na poddaszu
powrót do forum filmu Kwiaty na poddaszu

Melancholia

ocenił(a) film na 1

Od początku w filmie nic nie jest zrozumiałe i do końca w takim stanie pozostaje. Film przypominał
mi produkcję pt "Melancholia". W której dało się rozróżnić jakieś części w tym filmie oraz związki
przyczynowo-skutkowe. Ten film jest totalnym dnem, nie ma nic wspólnego z przyjemnością z
oglądania filmów. Dno, jakich jest dużo i dzięki Bogu ich nie widziałem.

Omijajcie szerokim łukiem nawet, jeśli ktoś wam będzie próbował wmówić, że to ciężki film z
koniecznością 'głębszego rozumienia'.

kaczex91

UWAGA _ SPOILERY!

Melancholii nie widziałam, ale zgadzam się, że ten film to totalne dno. Psychologicznie do bani - zachowanie matki absurdalne. Cztery miesiące po śmierci ukochanego męża lata na randki i cieszy się jak głupia, że będzie bogata, bo to dla niej najważniejsze. Po roku ponownie wychodzi za mąż nie ujawniając narzeczonemu istnienia dzieci.. Pozwala zamknąć dzieci na strychu i odwiedza je raz na tydzień, albo rzadziej. Zachowanie dzieci też dziwne - nie rozpaczają po śmierci ojca, wystarcza wzmianka o bogactwie i wszyscy są szczęśliwi. Inscenizacyjnie również debilne - dzieci mają jedną (!!!) wspólną walizkę, a w każdej scenie ubrane są inaczej. Co ciekawe - nie wyrastają z tych ubrań. Nie chorują. Włosy im nie rosną. Skąd Chris wziął pisemko ze zdjęciami kobiet, prawdopodobnie gołych? Skąd Cathy po roku wytrzasnęła baletki? Jak Chris i Cathy wrócili na strych po nocnej wyprawie? Wspięli się po linie??? Bez sensu. Całość idiotyczna, stracony czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones