PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760067}

Kwiaty nienawiści

Nunca vas a estar solo
6,5 113
ocen
6,5 10 1 113
Kwiaty nienawiści
powrót do forum filmu Kwiaty nienawiści

Dodanie filmu

ocenił(a) film na 10

Bardzo proszę te osoby które już obejrzały ten film i mają możliwość nagrania go żeby go umieściły na jednej z dostępnych stron z filmami online , ponieważ nie wszyscy mają taką możliwość żeby film kupić.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

asiulka_12

Hej,
film dostepny jest za 9,90 na stronie outfilm :-) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
gonti88

Dziękuję za informację jednakże akurat o tym to ja już wiedziałam ale mimo wszystko dziękuje bardzo :)

ocenił(a) film na 10
gonti88

A ty już może oglądałeś ten film ? Jeśli tak to co o nim sądzisz? :)

asiulka_12

ja oglądałam.. film niezły jak dla mnie.. Złamał mi serce, ale paru rzeczy zabrakło...

ocenił(a) film na 10
Dorisska13

No ja też się wzruszyłam oglądając go ale szczerze mówiąc spodziewałam się po nim trochę więcej. Trochę mam niedosyt po nim. A znasz jakieś filmy o gejach ale młodych nastolatkach , bo jeśli tak to chętnie bym sobie jakiś obejrzała. ?

asiulka_12

Od razu uprzedzam, że niektóre mają swoje lata.. "Wyzwoleni", "Wakacje", "Chłopaki do wzięcia", "Jeden pocałunek", "Viva", "G.B.F.", "Wspaniała rzecz" (klasyka, uwielbiam :D), "Królowa balu", "Ciastka i potwory", "Różowy pakt", "Uciekinierzy", "Boys", "W jego oczach", "Ostatni mecz", "Na zachód od pustki", "Zatoka miłości",

ocenił(a) film na 10
Dorisska13

Role/Play"
"Modlitwy za Bobby'ego"
"Zabiłem moją matkę"
"Dom chłopców"
"Popiołki"
"Moje przyjęcie"
"Kłopoliwy chłopak"
"Moje własne Idaho"
"Złe wychowanie"
"Tajemnica Brokeback Mountanin"
"Klatka dla ptaków"
"Maurycy"
"Sekret Harry'ego"
"Śniadanie ze Scotem"
"Nić"
"Letnia burza"
"I Love You Phillip Morris"
"Anielskie rozmowy"
"Dźwięki ciszy"
"La mission"
"Ksiądz"
"Czas,który pozostał"
"Filadelfia"
"Prawo pożądania"
"Sensei"
Shelter
Człowiek który pokochał Yngwiego,Czas, który pozostał
Yossi & Jagger

ocenił(a) film na 10
Dorisska13

A to moje filmy dla ciebie jeśli ich nie oglądałaś oczywiście a za tamte dziękuję.

asiulka_12

Przepraszam, że się wtrącam, ale mogę spytać gdzie oglądałyście? I czy za darmo?

ocenił(a) film na 10
diamoxnd

Za darmo ale niestety oryginalna wersja bez napisów więc jeśli chcesz to podam ci stronę. Jest też film o nastoletnich gejach o nazwie Feriado czyli wakacje z napisami angielskimi jak jesteś zainteresowany to podam ci strony.

asiulka_12

Możesz mi podać, właśnie szukam stron z filmami z angielskimi napisami, bo polskie nie zawsze są w internecie dostępne za darmo.

ocenił(a) film na 10
diamoxnd

To jest na ten film z angielskimi napisami tylko że sam musisz sobie wybrać odtwarzać na jakim chcesz film zobaczyć:
https://twomovies.tv/watch_movie/Feriado

A ten film kwiaty nienawiści to jest bez napisów niestety więc nie wiem czy chcesz ale mimo to podam ci adres to może coś uda ci się zrozumieć :
http://miradetodo.io/nunca-vas-a-estar-solo-2016-720p-hd/

asiulka_12

Dziękuję bardzo!

ocenił(a) film na 10
diamoxnd

Nie ma za co :)

diamoxnd

Ja większość oglądam z przyjacielem na outfilmie :)

Dorisska13

Sporo można też znaleźć np na cda..

ocenił(a) film na 10
Dorisska13

Tak wiem bo często tam oglądam :)

asiulka_12

Film znalazłem i to z polskim napisami na tej stronie - https://m.ekinomaniak.net/watch-movies/Nunca-vas-a-estar-solo-6751/0-clipwatchin g/watching - Świetny dramat gorzko słodki plus niektóre dialogi perełki ;) Dzięki też za tytuły niektóre z nich oczywiście mam obejrzane.

asiulka_12

Nie stać mnie na najnowszy samochód, ale poproszę kogoś, żeby mi go ukradły i podstawili pod dom, bo nie wszystkich stać na samochód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones