PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625613}

Quick

Kwik
5,7 154
oceny
5,7 10 1 154
Kwik
powrót do forum filmu Kwik

Fatalny

ocenił(a) film na 4

Film fatalny. Jest to komedia akcji. Niestety w ogóle nie śmieszy a wrzaski aktorów zmuszają do
regulacji głośności. Na końcu mamy making of. Aż szkoda tych kaskaderów, którzy wylądowali w
szpitalu przy kręceniu scen do tej chały. Zmylił mnie trailer z dużą ilością efektownych scen.
Mocno odradzam.

yareku

Nie traktuj tego filmu okiem europejczyka. Azjaci lubią taki humor.

ocenił(a) film na 4
Solek69

To niech lubią :)

ocenił(a) film na 3
yareku

Również uważam, że film był beznadziejny.
Okropne sceny akcji, niedopracowanie Brak tak na dobrą sprawę fabuły, gdzie wybuchy i piskliwe głosy miały zrekompensować wszystko inne, nie wspominając o fatalnej grze aktorów. . .Jakbym widziała średnich lotów produkcję europejską właśnie :P
Myślałam, że po obejrzeniu Running Mana nic mnie nie zaskoczy, myliłam się.

Czy Azjaci lubią taki humor? No nie wiem. Obejrzałam sporo produkcji z Korei Południowej i nawet jeśli trafiałam na komedie, to nie tak debilne jak to xDD

ocenił(a) film na 6
yareku

Film wcale nie jest taki zły. ;p Co prawda o gustach się nie dyskutuje, ale znając koreański humor i kulturę... Uśmiałam się podczas oglądania, a fabuła przypadła mi do gustu. Jeśli chodzi o kaskaderów... myślę, że wiedzą czego się podejmują- w końcu to ich praca. :)

ocenił(a) film na 6
yareku

po pierwszej części film, zapowiadał się ciekawie, ale czym dalej tym gorzej, sceny niezgrane, treść nie insynuująca zaistniałe sytuacje, a mógł być to całkiem fajny film no cóż, coś nie wyszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones