PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781870}

Today's Kira-kun

Kyō no Kira kun
6,6 157
ocen
6,6 10 1 157

Kyō no Kira kun
powrót do forum filmu Kyō no Kira kun

4/10 taki sobie

użytkownik usunięty

Klasyczny układ - cicha klasowa myszka i przebojowy idol szkoły, który w rzeczywistości czuje się bardzo samotny.

ocenił(a) film na 8

Jest polskie tłumaczenie?

użytkownik usunięty
Damar3478

Niestety nie wiem, ale czytałam gdzieś że jest jakiś program(nie nie pamietam nazwy) do automatycznego ściągania i dopasowywania napisów. Można też wykorzystać SubtitlEdit - tam jest opcja o automatycznego tłumaczenia całych napisów przy pomocy translatora google z dowolnego języka.

ocenił(a) film na 8

Translator google w przypadku japońskiego, czy chińskiego języka to jedna z najgorszych metod jaka chyba istnieje. Nie ufam takim metodom na tłumaczenie, szczególnie dlatego, że sam zajmuję się tłumaczeniami filmów Azjatyckich. No cóż, myślałem, że jakaś grupa fansubowa zrobiła tłumaczenie PL, a ja o tym nie wiedziałem. W każdym razie dziękuję za odpowiedź.

użytkownik usunięty
Damar3478

No ale kto ci karze wybierać do tłumaczenia napisy japońskie lub chińskie? Sama bym odradzała te języki bo jakoś translatora Google jest słaba w tym polu. Wybierz tłumaczenie z języków takich jak angielski, rosyjski, czeski, hiszpański etc. W tych obszarach translator sobie radzi, poza tym można porównać ze sobą poszczególne wersje(np angielską z hiszpańską) jeśli są jakieś wątpliwości. Przed laty tym się bawiłam i efekty były zadowalające, tym bardziej teraz.

ocenił(a) film na 6
Damar3478

Umiera na końcu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones