PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 970
ocen
5,4 10 1 15970
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

10/10

ocenił(a) film na 10

Bardzo fajny horror jeden z lepszych które oglądałem, nie wiem czy była taka scena w której nie był bym przestraszony że tak powiem. Polecam.

ocenił(a) film na 5
karlux

film bardziej śmieszny niż straszny, szczególnie jak się podłapie jakiś motyw. Babka miała 2 okazje, żeby zabić tego potwora i nie zrobiła tego, może dlatego że blondynka...

ocenił(a) film na 7
Chelios_2

Jakby wykorzystała od razu pierwszą okazję żeby go zabić, to film skończyłby się już po 40 minutach....

ocenił(a) film na 2
Maartenmetz

To po co kręcic taką scenę gdzie ma takową okazję?

ocenił(a) film na 8
karlux

Również polecam. Na tle obecnych straszaków rewelacja.

ocenił(a) film na 9
wmbco

Nie wiem czemu, ale mnie dosłownie zmroziła scena, w której ten potwór zaczyna błagać o puszczenie go wolno i powtarza słowa jednej ze swoich ofiar: ,,Proszę, nie rób mi krzywdy, nikomu nie powiem..." brrr!!!

Luukasz

Co niby w tym strasznego?Potwór nie był głupi i się szybko uczył.Potrafił grać na emocjach.

ocenił(a) film na 9
g_lox

I właśnie ta ludzka umiejętność u niego dała przerażający efekt. PRZEBIEGŁOŚĆ a tym samym przewaga.

Luukasz

Coś jak w inwazji porywaczy ciał.Takie odgrywanie roli z tego co już było.

ocenił(a) film na 2
Luukasz

Przeeestań. Ja byłem bardziej zajęty żenowaniem się tą sceną. Nawet nie pomyślałbym, że takie coś może kogoś zmrozić XD Cóż, każdy znajduje coś dla siebie.

Przynajmniej wiem, że nie obejrzę już nic od tego reżysera a zarazem scenarzysty.

ocenił(a) film na 2
karlux

Czyli wg Ciebie - arcydzieło horroru. Zaraz obok Egzorcysty i innych klasyków. Ok.

ocenił(a) film na 10
armarange

Egzorcysta owszem 10/10 ale w tym filmie występują opętania, a w lęku nic takiego nie ma więc nie wrzucałbym ich do jednej szufladki. Lęk ma u mnie 10/10 za klimat i wykonanie które nie jest przerysowane jak w większości horrorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones