PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 970
ocen
5,4 10 1 15970
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Skoro uważacie, że to taki idealny film... Wytłumaczcie proszę.. W jakim celu te płody zamykane były w słoikach? Po co ten... yyy.. jak Go nazwać? "Chirurg"? "Psychopata"? Czy to coś w ogóle żyło, czy też to duch? Po co TO COŚ zamykało w klatkach np. takiego biednego Murzynka skoro.. O ile mi wiadomo płci męskiej żadnego dziecka z macicy nie wytnie? Hmm. Jeśli ktoś jest wielbicielem Piły, albo różnych krwawych komedii... OK, ale nie klasyfikujcie tego w kategorii horroru :O Po tym jak się wyjaśniło KTO ich wszystkich zabija ten film stracił klimat, o ile o jakimkolwiek klimacie można w tym przypadku mówić...

zirycona

wielbicielka "leku" nie jestem ale poniewaz jestem swiezo po filmie a Twoje pytanie mnie zdziwilo sprobuje na nie dac odpowiedz. ten "psychopata" to nie profesorek ze zdjecia a jego podopieczny, widoczny na jednym ze zdjec. zapewne przyszlo mi widziec nie jedno w piwnicach szpitala. jak dla mnie nie o wyciecie plodow chodzilo. on je chcial umiescic w ciele tej dziewczyny. dlatego wczesniej "zrobil" w niej miejsce. byc moze nie widzial roznicy miedzy plcia, dlatego trzymal i mezczyzn, a moze Ci sluzyli mu do czegos innego? zauwaz ze wiezniowe jak plody rowniez byli przetrzymywani w wodzie. a moze sie myle? :)

ocenił(a) film na 5
LadyE

Ciekawa teoria, można i tak na to spojrzeć. Co do mężczyzn to może trzymał ich żeby mieć czym karmić swoje zwierzątka czyli szczury:) A nie zabijał od razu, żeby się za szybko nie popsuli:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones