PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 960
ocen
5,4 10 1 15960
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Niesamowite...

ocenił(a) film na 1

Jakie gówno ludzie są w stanie nakręcić! Historia tak żałosna jak cały film pod metrem znajduje się dawny szpital i wykreowali tam jakiegoś karła co skrzeczy jak dymana sowa! Morduje ludzi a potem karmi nimi szczury ha ha :) Zachowanie bohaterów! mieli nie jedną szansę aby zabić gada ale nie zamiast tego to aaaaa! i w nogi! W ogóle tych "aktorów" to oni zwerbowali chyba w sposób (kto chce wystąpić w gównianym filmie! kto chce? kto chce?) Kiedy tylko nastąpił koniec to odetchnąłem z ulgą i oczywiście na koniec twórcy mnie nie zawiedli zakończenie jest tak samo durne jak cały ten filmo-podobny twór. W pełni zasłużone jeden! tylko wystawienie tej oceny zmusiło mnie aby wytrwać do końca tego szajsu!

ocenił(a) film na 6
_Disturb_

nie było aż tak źle można zobaczyć z braku laku

_Disturb_

mieli nie jedną szansę aby zabić gada ale nie zamiast tego to aaaaa! i w nogi!

Dokładnie jak w Scooby Doo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
_Disturb_

koles jak sie nie znasz to sie neri wypowiadaj ten horror jest bardzo dobry a ty mlody osiol co gowno wie o tym

_Disturb_

"Mieli nie jedną szansę, żeby zabić gada". Zabijanie wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje ludziom niewinnym, niejedno z nas by uciekło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones