PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 960
ocen
5,4 10 1 15960
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Oj no słabiutko, źle i rozczarowująco. Gra aktorska pani Potente ( ładnej skądinąd niewiasty ) jest tutaj sztuczna, rozhisteryzowany wyraz twarzy , który w sumie uzasadniony w sytuacji w jakiej znajduje się gł.bohaterka mnie osobiście irytował , krzyki, wrzaski, piski głównej bohaterki również wypadały bardzo słabo.
Film ma dobrą czołówkę i początek niestety w rozwinięciu nie jest już dobrze, jest źle w dodatku jedna czy dwie sceny mają wprowadzic co nieco humoru - pytam się po co? by rozwalic klimat ?

spoiler

Nieźle została wykonana charakteryzacja mordercy co niewątpliwie idzie na plus dla filmu i jest jednym z powodów że nie dałem oceny niższej.

ocenił(a) film na 2
armarange

spoiler c.d.

I sam finał filmu rozczarowujący, niewiele wiemy więcej niż wcześniej, w zasadzie jest tylko sugestia czegoś tam z przeszłości, jakieś fotki z doktorkiem itd. czyli dobudowanie jakiegoś tła do zwykłej historii z krwią i flakami w roli głównej. No nie wiem kogo może zadowolic takie zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones