PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 960
ocen
5,4 10 1 15960
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Jak dla mnie to ten murzyn załatwiłby dziadzia jednym strzałem jakby się mu postawił :p

ocenił(a) film na 2
mmaakkss

Jak dla mnie nawet bardzo śmieszny, a raczej żałosny, wszyscy ginęli przez własną głupotę, coś w stylu "Wzgórza mają oczy". Z 20 razy mogli załatwić tego "potworka", no ale w tedy nie byłoby kiepskiego filmu.

ocenił(a) film na 7
Algiz

Ciekawe jak Ty byś się zachował jakbyś się znalazł w takiej sytuacji, czy aby na pewno postępowałbyś racjonalnie??? Jak dla mnie Creep to bardzo dobry horror trzymający w napięciu i z dobrym mrocznym klimatem.

ocenił(a) film na 2
Maartenmetz

Raczej się nie znajdę nigdy w takiej sytuacji, bo horrory mają to do siebie, że zwykle przedstawiają sytuacje fantastyczne. A czysto teoretycznie myślę, że zachowałabym się zupełnie inaczej. Dla Ciebie to dobry horror, a dla mnie kiepski, każdy ma inne gusta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mmaakkss

W horrorach to nie jest takie proste. Ten należy do gatunku "wróg jest nieśmiertelny lub prawie nieśmiertelny". W takich przypadkach zaleca się przepiłowanie delikwenta na 100 kawałków i zakopanie w innych miejscach oraz wrzucenie do morza. Wtedy jest szansa, że nie ożyje. :P

ocenił(a) film na 7
Grzei

Naiwny jesteś, i tak by ożył :P

ocenił(a) film na 3
mmaakkss

Dokładnie, ta laska też miała ze 3 szanse że by go załatwić, ale nie "dostał czymś tam w ryj, odwrócę się i zacznę uciekać jak po***ana", zamiast wziąć ten harpun i zrobić z niego ser szwajcarski ;P

użytkownik usunięty
martinez_pb

Ogólnie to ona przez cały film tylko biega i drze morde. Jak tego murzyna nabijał na ten pier**lnik to mogła mu łeb uciąć, ale wolała machać łapami i drzeć ryj. Dawno nie widziałem takiej głupoty. Dla mnie 6/10, głównie za klimat i projekt tego świra, reszta to o kant dupy potłuc, począwszy od gry aktorskiej.

użytkownik usunięty
martinez_pb

Tez mi potwór. :/ Jakbym mu wyje***ał z bani, to zapomniałby za co, od kogo i czemu tak mocno. Murzyn by mu dokopał spokojnie, tylko nie byłoby filmu. Ale mogli się postarać trochę bardziej uwiarygodnić siłę tego wymoczka. Byłby niezły film, a tak chujnia z grzybnią. Eeee.... :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
hercules38

Smarkaczu? He he c..welu, myślisz, że jak masz mięśniaka w awatarku, to jesteś cool? Twoja płycizna umysłowa jest wprost proporcjonalna do twoich chamskich odzywek, kompleksie pszenno-buraczany. Takie śmieci zawsze są odważne w necie. Pozdrawiam pe..dale. ;)

ocenił(a) film na 8

sam zaczoles cwaniakowac o swojej dynce nie bogatej a teraz sie projesz do mnie :D pedala masz w rodzinie :D

użytkownik usunięty
hercules38

"Zaczołeś?" A może zaczĄłeś. Powtarzam, naucz się pisać po Polsku. To po pierwsze.
Po drugie, nie pisałem do ciebie tylko na temat filmu i ch...wego potwora, więc po ch..j jedziesz po mnie?
Po trzecie, jeśli nie podoba ci się wpis, to go skomentuj jak dorosły, a nie jak dzieciak. Zaczynasz od wyzwisk, ośmieszania i pogardy i oczekujesz, że sobie pozwolę? To się ku..wa zdziwisz.

ocenił(a) film na 8

starczy ze wkurza mnie ze ludzie nie znajacy sie na horrorach oceniaja go zle a jest dobry wkurzylo mnie twoje glupie pisanie

użytkownik usunięty
hercules38

Ale zrozum człowieku, że to co dla ciebie jest świetne, dla mnie wcale takie nie musi być. Każdy ma inny gust. Obrażasz się na mnie, że film, który lubisz mnie się nie podobał? No ku..wa, powiedz sam czy to nie dziecinne. Mogę zrozumieć, że cię wku...wia, czyjeś odmienne zdanie, ale gdyby każdy na każdego naskakiwał tylko ze względu na odmienność gustów, to byśmy się powybijali już dawno.

ocenił(a) film na 8

mi chodzilo o innych bardziej bo oni pisali glupoty wieksze i nie lubie jak dobre filmy sie slabo ocenia

użytkownik usunięty
hercules38

Przez takie szmaty jak ty, internet jest śmietniskiem i rynsztokiem. Nie dość, że nie masz szacunku do innych, to nie masz nawet do siebie. Potrafisz tylko szczekać jak wściekły pies, z pianą na pysku. Ubliżanie innym , jeśli nawet ich nie znasz i nie zrobili ci nić złego, to jedyna rozrywka, jaką rozumiesz. Pustostan totalny. Nawet pisać po Polsku poprawnie nie potrafisz, a wypowiadasz swoje miałkie przemyślenia, jakbyś ukończył z pięć fakultetów. Takie miernoty umysłowe jak ty, zawsze miały najwięcej do powiedzenia, przekonane o swojej nieomylności i mądrości, a raczej przemądrzałości, nie popartej żadnymi merytorycznymi wypowiedziami, czy refleksjami. Idź oglądać Króla Lwa dzieciaku i nie zaczepiaj nieznajomych.

ocenił(a) film na 8

po 1 mam szacunek do innych po 2 nie wydaje mi sie bys podszedl do tg zmutowanewgo typa tym bardziej dal mu z dynki pewnie masz max 20 lat :D

użytkownik usunięty
hercules38

Po twoim języku i zaczepkach, nie sądzę, żebyś miał do kogoś szacunek. Pamiętaj o jednym, każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do jego wyrażenia. Możesz się z tym zdaniem nie zgadzać, możesz je negować, po to jest ta strona, ale nie ubliżaj komuś tylko dlatego, że ci się nie podoba to co ktoś pisze. A odnośnie wieku, to we wrześniu kończę 46 lat, więc słabo ci poszła zgadywanka. A co do tego czy dałbym mu z dyńki czy nie, to jest dyskusja czysto akademicka, bo to jest ku...wa tylko film!!! Rozumiesz? Nie przenoś bajek z ekranu do prawdziwego życia, bo to szczeniackie.
Sorry za tego pedała, ale sam zacząłeś i mnie mocno wku...wiłeś w ten sobotni poranek.

ocenił(a) film na 8

no dobra myslalaem ze masz mniej :D poprostu sie wkurzylem wczesniej na innych typkow co obrazaja ten film ;p

użytkownik usunięty
hercules38

Uwierz, że chciałbym mieć mniej, chociaż o 10 lat. Dobra, nie było tematu... ;)

ocenił(a) film na 8

46 jest ok :D

użytkownik usunięty
hercules38

Ale 36 jest bardziej ok. :)

ocenił(a) film na 8

no tak ale to tez juz dojrzaly wiek zalezy kto jaki chce byc ja lubie duzo ludzi w wieku powyzej 30 bo zachwuja sie normalnie :D

użytkownik usunięty
hercules38

To zależy ile sam masz lat. Niektórzy młodzi nie chcą się zadawać z ludźmi po 40-stce, bo dla nich to już starcy. Inni wolą właśnie towarzystwo takich ludzi, bo chcą się czegoś nauczyć(chociażby doświadczeń z życia). Mam taką koleżankę, która jest mi bardzo bliska, obawiam się, że zbyt bliska, która chce się ze mną spotykać, a ma zaledwie 30 lat. Spotykamy się, rozmawiamy, wyjeżdżamy razem na różne wypady po całej Polsce. I nie znam osoby bardziej mi bliskiej i wiem, że też jestem Jej bliski, pomimo, że dzieli nas różnica wieku. Wszystko zależy od podejścia i życzliwości wobec drugiego człowieka. Dlatego też, staram się nigdy nie negować, lub krytykować żadnej wypowiedzi odnośnie jakiegoś filmu. Ostatni raz wtrąciłem się w jakiejś polskiej komedii, coś ze świętami, ale tam jedna kobieta napisała drugiej, że ma smutne życie, bo ta komedia(nota bene romantyczna) nie podobała jej się. To jest toksyczne i bardzo subiektywne podejście. Najważniejsze jest, aby pamiętać, że każdy ma inny gust, i gust ten uszanować. Ktoś kiedyś , nieszczęśliwie sparafrazował wypowiedź znanego człowieka, o gustach. Do tej pory pokutuje powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje. Jest to wierutna bzdura, powielana przez ludzi nie mających pojęcia o prawdziwym znaczeniu tych słów, bo to powiedzenie brzmiało:"... z gustami się nie dyskutuje...". Czujesz różnicę?
A tak w ogóle, to mam dzisiaj wolne, piję drinki i mądrzę się. Więc nie podchodź do tego zbyt poważnie. ;-)

ocenił(a) film na 8

ja mam 25 l ale wkurza mnie jak gowniarze nastoletni i troche ponad 20 letni kozacza w ciemno do ludzi po 30 40 50 tym bardziej ze szansa ze trafi sie na takiego mocniejszego chlopa jest dla mlodego ok 90 procent :D mi to obojetne jaki maja wiek inne osoby dziadki to sa po 60 tce wiec ci co gadaja ze po 40 to pewnie sie nie znaja sa slabi i nic nie umia :D a jesli o filmy to tez czesto mnie wkurza jak ktos ocenia filmy nisko co ja oceniam wysoko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones