PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 970
ocen
5,4 10 1 15970
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

horror nie należy do moich ulubionych gatunków, co nie znaczy że od niego stronie. Jak mi wpadnie na tace, to oglądam. "Lęk" wpadł ot tak, bez rekomendacji. Wiedziałem o nim, tylko tyle, że to horror lub thriller. No to sobie podkręciłem volume i pogasiłem światła.... i zacząłem oglądać. O matko! Ile ja się strachuj najadłem. W połowie filmu już miałem zapalone światła :) W sumie tylko 3 momenty mi się nie podobały, a były to dwa momenty w których można było ukatrupić Craiga (czy jak mu tam szło). Pierwszy z nich, to gdy dostał obcasem i lezał. A drugi jak go dopadł murzyn w pomieszczniu z klatką na ptaki. Tak trochę na siłę im się wymknął :P Trzeci motyw to ostatnie ujęcie, dziwne spojrzenie głównej bohaterki, jakby coś jeszcze zobaczyła (chociaż peron zapełniał się ludźmi) - nie wiem co oznaczało to spojrzenie, ale w ogole mi nie pasowało. Nie znam się na horrorach, nie wiem czy jest dobry czy zły... ja strachu się najadłem i mam nadzieję, że szbyko zapomne o tym filmie i nic mi się dzisiaj nie przyśni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones