PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476899}

LOL

LOL (Laughing Out Loud) ®
6,6 8 821
ocen
6,6 10 1 8821
LOL
powrót do forum filmu LOL

Wiem, że jest mnóstwo filmów o nastolatkach i ich problemach, ale może znacie jakieś filmy które miały podobny klimat?

sexyboy

hmm może Niezasłane łóżka, historia inna ale klimat niesamowity:)
Zakochana złośnica
Keith
Daydream Nation
Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak
Charlie Bartlett
Memoirs of a Teenage Amnesiac
Ramona i Beezus
Greta i Raise Your Voice z Duff też są całkiem spoko
chociaż nie wiem czy do LOL są jakoś specjalnie podobne, ale miło sie je ogląda:)

pajaaa

Keith jest świetny, Daydream nation też spoko, jednak nie ten sam klimat co tu raczej. mnie skojarzył się ten film ze Skins.

iamcassie

oooo kocham Skinsów!

ocenił(a) film na 8
sexyboy

Nie martw się o mnie ..to jest film o podobnym klimacie!! francuski :)

maly_koalik

pajaaa dzięki za tyle tytułów, co prawda niektóre mam już pooglądane ale nie wszystkie, więc dzięki:)
i dla maly_koalik również dziękuję:)

sexyboy

Za miesiąc wychodzi LOL w wersji USA

petiitt

Nienawidzę amerykańskich wersji europejskich filmów.

sexyboy

ale reżyser jest ten sam to może nie będzie aż tak wielką klapą

petiitt

ale i tak jestem negatywnie nastawiona do tego pomysłu:)

ocenił(a) film na 8
sexyboy

Ja też dlaczego każdy lepszy europejski film musi mieć swój amerykański odpowiednik???

ocenił(a) film na 7
petiitt

po zwiastunie widać że historia jest identyczna tylko inna obsada, ale obejrzę żeby porównać :D

użytkownik usunięty
sexyboy

Trzynastka

użytkownik usunięty

dodam jeszcze że My dzieci z dworca zoo i studentki.

ocenił(a) film na 8
sexyboy

Klimat? Zależy o jaki klimat konkretnie Ci chodzi..
Klimat francuskiego filmu? Klimat szkoły dla młodzieży? Klimat życia nastolatków? Klimat czysto miłosny? Klimat problemów matki z córką? Klimat iście boskich aktorów płci męskiej? Mam wiele do zaoferowania w tym temacie, ale nie wiem co mogę polecić. Podejrzewam, że wszystkiego nie byłabym w stanie tu umieścić ;)

koneser_fw

Klimat szkoły dla młodzieży.

ocenił(a) film na 7
sexyboy

Bardzo polecam to: http://www.filmweb.pl/film/Tres+metros+sobre+el+cielo-2010-571889 ^^

ocenił(a) film na 8
marzen666

Oo tak! Kocham xd

sexyboy

Polecm film Cyberbuli (czy jakoś tak ;p) Z Emily Osment. Jest taki w stylu filmu LOL.
Miłego oglądania! ;)

ruwia

Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie chcę na podstawie książek Federico Moccia - są dwie wersje włoska i hiszpańska, polecam obie! Są jeszcze inne filmy na podstawie jego książek np. "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie" i druga część "Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić" - dobre kino europejskie w stylu LOL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones