PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 798
ocen
6,3 10 1 79798
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Dość sceptycznie podeszłam do tego filmu, po pierwsze nie lubie remaków(hamerykańskich tm bardziej), po drugie nie przepadam za Demi, no i ta Miley. Ale musze przyznać że b.dobrze im to wyszło.Francuska wersja jest mdła i nudna, ta jest o wiele ciekawsza i zabawniejsza.
7/10

ocenił(a) film na 3
BlackRose58

nie zgadzam się. toczka w toczkę to samo. nie wiem jak z dialogami bo nie pamiętam tekstów z francuskiej wersji, ale zapewne w 80% bardzo podobne. Nie podoba mi się.

zaco1

nie musisz, to tylko moje zdanie, i co z tego że to samo? w końcu to remake, ale francuska wersja jest mdła i nijaka

BlackRose58

też się nie zgodzę dialogi nawet w 90% to samo, byłam ciekawa jak amerykanie zrobią ten film no i cóż zawiodłam się wszystkie sceny skopjowane masakra

effystonemskins

jak się skończył?

Mrowka_mj

tak jak oryginał czyli na koncercie

effystonemskins

nie obejrzałam żadnej wersji. chciałam, żebyś napisała, jak się kończy. miejsce mi nic nie mówi o rozwiązaniu akcji. ale dzięki, już wiem

zaco1

Zgadzam się z tobą. Francuska wersja miała jakiś klimat. A oglądając amerykańska miałam wrażenie, że chcą to tak odbębnić.

BlackRose58

Wg. mnie też oryginał lepszy .

ocenił(a) film na 3
Miley_16

oczywiście że lepszy. BlackRose58 nie chciałam Cię atakować, ale masz chyba zbyt wrogie nastawienie xD.

BlackRose58

A ja się z Tobą zgadzam. O wiele bardziej przypadła mi do gustu amerykańska wersja.

ocenił(a) film na 10
BlackRose58

zgadzam się, że lepsza 2012, ale miley wcale nie wygląda na typową pietnastkę. prawdziwy remake, począwszy od scen skończywszy na muzyce.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones