PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559196}

LOL

6,3 79 798
ocen
6,3 10 1 79798
3,0 4
oceny krytyków
LOL
powrót do forum filmu LOL

Miley Cyrus....

użytkownik usunięty

Jak ja sie ciesze że ona skończyła z hanką montanką i muzyką!!! Głos ma świetny ale jako aktorka jest jeszcze lepsza. Jak bedzie tak dalej to ona może być przyszłą popularną gwiazdą filmową (oczywiście nie bardziej znaną niż Kristen Stewart i Robert Pattinson). Chyba tylko Cyrus i Selena Gomez się wybiły i nie są tylko "zasranymi gwiazdkami disneya" tak jak Demi Lovato czy Tifany Thornton lub Jonas..... Disney to porażka. Dobrze że Miley z tym skończyła bo to ją chamowało aktorsko
(w tym temacie nie chciałam urazić żadnych fanów gwiazd disneya. te ktOre wymieniłam są przykładem)

Pisząc te brednie uraziłaś rase ludzką

użytkownik usunięty
tihomax

Przecież mówie że PRZEPRASZAM JAK KOGOŚ URAZIŁAM. Chociaż twoja odpowiedż bardziej brzmi jak ironia....

ironia? jaka ironia?

użytkownik usunięty
tihomax

Serio lubisz gwiazdki disneya? Nie no, spoko : )

Disneya już dawno nie ma

Nie wiem czy mam się śmiać czy brać to na poważnie.

ocenił(a) film na 7

Aktorka z niej jeszcze lepsza?no proszę!smiac sie czy plakac?-.-w lolu pokazala jaka to z niej dobra aktorka jest.nie ma co,zepsula produkcje.ta jak i kazda nastepna.a prawda jest taka,ze z niej dobrej aktorki nigdy nie bedzie.

ocenił(a) film na 7
Narcolepsy

A moim zdaniem całkiem nieźle wypadła w tej produkcji... Całkiem wiarygodnie zagrała taką nastolatkę "na zakręcie". Uważam że z każdym filmem coraz lepiej jej idzie, podobnie jak Efronowi. Wyrwali się z Disneya to ich kariery nabrały tempa, coraz lepiej im idzie i życie takimi uprzedzeniami "gwiazdeczki z Disneya nic nie potrafią" jest co najmniej głupie. Dajmy im szansę. Film mi się bardzo spodobał. :)

ocenił(a) film na 7
Alexandra123

nie jestem do niej uprzedzona,tylko stwierdzam,że w aktorstwo miley cyrus jest fatalne.chociaz dobrze zagrala w 'ostatnij piosence'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones